Georg Utz (do 31 grudnia 2019)
Stokvis Tapes (do 8 styczeń 2020)
MotoSolutions do 27.11
VIA (do 31 grudnia 2019 r.)
GALWANO PARTNERS do 03.02.2020
MTM (do 10. stycznia 2020)
TUV SUD (do 30 listopada 2019 r.)
ITA do 31.01.2020
AutomotiveSuppliers.pl Zborowska-Stęplewska, Orłowski sp. j., powstała w maju 2008 r. jako firma analityczna i consultingowa, ukierunkowana na zakłady produkcyjne sektora motoryzacyjnego w Polsce.
 
Założyciele firmy związani są z tym sektorem branży samochodowej od wielu lat, w zakresie współpracy z dostawcami oraz przygotowaniu i realizowaniu projektów szkoleniowych.
 
Nasza firma, powstała jako odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie na uruchomienie przedsięwzięcia informacyjnego, które monitorowałby i dostarczałoby bieżących informacji, raportów i analiz dotyczących tego sektora w Polsce, a także w innych krajach Europy Środkowo-Wschodniej.
 
Swoje usługi kierujemy głównie do menedżerów przemysłu motoryzacyjnego.
 
Nasza oferta:

 • analizy i raporty - dotyczą sektora dostawców w Polsce i innych krajach Europy Środkowo-Wschodniej oraz wyników ekonomiczno-finansowych branży. Raporty przygotowujemy na indywidualne zamówienia

 • konferencje - dotyczą praktycznych rozwiązań w zakładach produkcyjnych (Forum MotoSolutions),problematyki zasobów ludzkich (Forum Human Resources w sektorze motoryzacyjnym) czy dla narzędziowni wytwarzających m.in. tłoczniki, formy wtryskowe i odlewnicze (Konferencja Tool-Shop)

 • spotkania zakupowe (Automotive CEE Day)

 • kojarzenie partnerów kooperacyjnych w Polsce i zagranicą

 • przygotowanie i prowadzenie projektów szkoleniowych z wykorzystaniem środków unijnych:
  • Identyfikacja źródeł finansowania
  • Opracowanie wniosku z załącznikami
  • Nadzór nad realizacją projektu i sprawozdawczość
  • Szkolenia

 • Portal www.automotivesuppliers.pl - tylko sprawdzone informacje. Nasz serwis ułatwia wymianę informacji i oferuje: aktualności od firm produkcyjnych, wydarzenia motoryzacyjne (konferencje, seminaria, szkolenia), informacje prasowe od firm otoczenia motoryzacyjnego, analizy i raporty o przemyśle motoryzacyjnym (produkcja, zatrudnienie, eksport, inwestycje. Zachęcamy producentów części i komponentów do nadsyłania informacji o wydarzeniach w Państwa firmach, które moglibyśmy wykorzystać serwisie. Polecamy również portal jako idealne medium marketingowe dla firm, które chcą dotrzeć ze swoją ofertą do potencjalnych klientów z tej branży.

 • Newsletter AutomotiveSuppliers.pl - e-biuletyn, który codziennie trafia do kilkuset menadżerów i zawiera najświeższe informacje z Polski i świata z ostatnich 24 godzin. Każda zainteresowana osoba może bezpłatnie korzystać z tego narzędzia - wystarczy się zapisać.

 • Kwartalnik AutomotiveSuppliers.pl review - pierwsze na polskim rynku wydawnictwo - aktualna mapa przemysłu motoryzacyjnego w Polsce. Ideą kwartalnika jest stworzenie medium, które poświęcone będzie przede wszystkim lokalnemu rynkowi i jego specyfice. Dlatego w każdym numerze prezentujemy sylwetki dostawców z Polski, a przede wszystkim case studies oraz best practies, dotyczące rozwiązań w danych zakładach produkcyjnych. 
0
Udostępniono

Najnowsze wpisy w bazie dostawców

GEFCO Polska
P.P.H.U. Rego Sp. z o.o.
 A. Kayser Automotive Systems Polska Sp. z o.o.
Wirthwein Polska Sp. z o.o.
IceTech Polska Sp. z o. o.
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o. o.