Dziś o godz. 10.00 z taśmy produkcyjnej zakładów Volkswagen Poznań zjechał ostatni egzemplarz Volkswagena Caddy czwartej generacji.

Nowoczesna witryna internetowa należy do najważniejszych wizytówek biznesowych: dla potencjalnych i istniejących klientów, kandydatów do pracy, dostawców, opinii publicznej – pierwszym krokiem do pozyskania informacji o firmie jest kliknięcie na jej stronę internetową.

Firma Solaris wygrała przetarg rozpisany przez Miejski Zakład Komunikacji w Pile na dostawę pięciu autobusów elektrycznych Urbino 12 electric wraz z infrastrukturą ładowania.

Mercedes-Benz Polska Sp. z o.o. powiadomił Prezesa UOKiK, że w samochodach marki Mercedes, Typ 205, 253, 290 (C-klasa, GLC, AMG GT), wyprodukowanych od 24.04.2018 r. do 06.11.2019 r., system ESP może nie być dostosowany do zainstalowanego rodzaju hamulców i nie reagować prawidłowo na ewentualne odchylenie czujnika stopnia odchylenia od kursu jazdy lub awarię podciśnieniowego przewodu hamulcowego.

Mercedes-Benz Polska Sp. z o.o. powiadomił Prezesa UOKiK, że w samochodach marki Mercedes, Typ 177 (A-klasa), wyprodukowanych od 11.09.2017 r. do 10.02.2019 r., elastyczny przewód spustowy układu klimatyzacji może być niewłaściwie zamontowany, powodując przedostawanie się wody kondensacyjnej z układu klimatyzacji do przestrzeni na nogi po stronie kierowcy i pasażera oraz do tunelu środkowego.

Najnowsze wpisy w bazie dostawców

Bodycote Polska Sp. z o.o.
Trojan Manufacturing (UK) Ltd
Galwan Sp. z o.o.
ELTEK Poland Sp. z o.o.
item Polska Sp. z o. o.
Coko-Werk Polska Sp. z o.o.