Automotive CEE Day 2020
Stokvis Tapes (do 14 lipca 2020)
Georg Utz (do 07 lipca 2020)
Myzer (do 15.05.2021)
Grafe (do 17.12.2020)
VIA (do 31.12.2020)
Solar (do 25 czerwca2021)
Icetech (do 21.10.2020)
Hauck Heat Treatment (do 05.12.2020)
10 stycznia 2020 r. firmę STELWELD odwiedził Zarząd Grupy Scania na czele z Prezesem i Dyrektorem Zarządzającym Henrikiem Henrikssonem. Światowy lider wśród producentów ciężarówek i autobusów oraz czołowa firma w produkcji pojazdów elektrycznych i autonomicznych doceniła 15 lat współpracy z firmą STELWELD.

STELWELD Sp. z o.o. to firma ze 100 proc. polskim kapitałem specjalizująca się w złożonych konstrukcjach spawanych dla przemysłu motoryzacyjnego, maszyn budowlanych, kolejnictwa, branży dźwigowej i maszyn rolniczych. Nowoczesne technologie produkcyjne, robotyzacja, własne centrum projektowe, dwie linie malowania proszkowego, lakiernia mokra a także otwarta w 2019 r. lakiernia KTL gwarantują wykonywanie usług na najwyższym poziomie.

Prezes i Dyrektor Zarządzający Scania AB Henrik Henriksson powiedział dla AutomotiveSuppliers.pl, że - w trakcie wizyty mogliśmy przekonać się o dynamicznym rozwoju, zaangażowaniu i wysokich kompetencjach naszego dostawcy w przeddzień startu produkcji najnowszych, elektrycznych pojazdów naszego koncernu -.
 

Praktyką Zarządu Scanii są coroczne wizyty u swoich wybranych dostawców na całym świecie. Spotkania te mają na celu zacieśnianie i pogłębianie współpracy oraz informację o nowych projektach realizowanych przez koncern.


Wiceprezes i Szef Zakupów Scania AB Anders Wiliamsson, dodał: - obecnie Scania nie poszukuje nowych dostawców, ale będzie zacieśniać współpracę i rozwijać nowe biznesy w oparciu o swoich sprawdzonych partnerów, takich jak STELWELD -.

Właściciel i Prezes Zarządu STELWELD Sp z o.o. Bogusław Stelczyk w wypowiedzi dla AutomotiveSuppliers.pl powiedział: - Wizyta na tak wysokim szczeblu świadczy o tym, że droga rozwoju i strategia, którą obraliśmy wiele lat temu jest słuszna. Uczestnictwo w najnowszych projektach firmy Scania takich jak autobusy elektryczne to docenienie kwalifikacji naszej załogi. Ciągła inwestycja w nowoczesne technologie i podnoszenie kwalifikacji pracowników na każdym szczeblu pozwala nam skutecznie dostosowywać się do coraz większych wymagań stawianych w branży co zostało zauważone przez naszych partnerów ze Scanii -.
 

Podczas wspólnych rozmów Zarządy obu firm omówiły możliwości dalszego rozwoju i współpracy przy dotychczasowych i nowych projektach.

0
Udostępniono

Najnowsze wpisy w bazie dostawców

Malbox The Stamping Company
TRAZMET Lager Technik Sp. z o.o.
LINEX Sp. z o.o.
Galwanizer Sp. z o.o.
ecocolor sp. z o.o.  KTL-kataforeza
Alucrom Sp. z o. o.