GEORG UTZ
Stokvis Tapes
1LOGISTICS ŻURALSKI
VIA
Aalberts
CABKA
PLAST-MET Automotive Systems Sp. z o.o. przystępuje do rozbudowy istniejącego zakładu produkcyjnego przy ul. Wspólnej w Olkuszu.

Obecnie dostawca prowadzi działalność na terenie dwóch zakładów produkcyjnych, zlokalizowanych w tym mieście. W 2019 roku PLAST-MET Automotive Systems zrealizował przedsięwzięcie objęte I etapem rozbudowy - budowę hali produkcyjnej wraz z zapleczem administracyjno-socjalnym.

W grudniu 2020 roku firma otrzymała drugą decyzję o wsparciu od Krakowskiego Parku Technologicznego, w ramach której zostanie zrealizowany II etap rozbudowy przedsiębiorstwa. Inwestycja realizowana będzie pod kątem uruchomienia produkcji średnio- i wielkogabarytowych komponentów tłoczonych dla światowych OEM z przemysłu motoryzacyjnego.

Nakłady w najnowszym etapie inwestycyjnym wyniosą 114,02 mln złotych i zostaną przeznaczone na budowę hali produkcyjnej o łącznej powierzchni 11,5 tys. m2, wyposażenie technologiczne oraz modernizację istniejącego parku maszynowego. Uruchomienie nowej hali planowane jest na IV kwartał 2021 roku.

PLAST-MET Automotive Systems specjalizuje się w kompleksowej obsłudze klientów motoryzacyjnych, począwszy od projektowania poprzez konstrukcję oprzyrządowania produkcyjnego pod produkcję komponentów tłoczonych i montaż.
plast_met_1

Firma dysponuje nowoczesną narzędziownią, posiadającą możliwości produkcji narzędzi o długości ponad 7 metrów oraz tłocznią wyposażoną w innowacyjne prasy o napędzie SERVO, o siłach nacisku do 2000T.
0
Udostępniono

Najnowsze wpisy w bazie dostawców

1Logistics Żuralski Sp. z o.o.
Curtiss-Wright Surface Technolgies Sp. z o.o.
ITA Sp. z o. o.  Sp. k.
 Trojan Manufacturing Ltd.
VIA Technika Obróbki Powierzchniowej Sp. z o.o.
Coro-Tech Sp. z o.o.