Stokvis Tapes
1LOGISTICS ŻURALSKI
Manutan
VIA
Aalberts
CABKA
Sigfox
2 września 2019 r. w Błoniu został oficjalnie otwarty drugi zakład Delphi Technologies w Polsce. Zakład uruchomił produkcję komponentów Elektroniki i Elektryfikacji.

Obecnie zakład w Błoniu zatrudnia około 170 pracowników. Istnieją plany zwiększenia zatrudnienia do 1000 osób w najbliższych latach. Zakład będzie specjalizował się w produkcji modułów kontroli mechanizmu napędowego (dla pojazdów lekkich i użytkowych).

Firma oczekuje, że nowy zakład osiągnie pełną wydajność w najbliższych latach wraz z przyspieszeniem procesu elektryfikacji w motoryzacji.

Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


Delphi Technologies jest obecna w Polsce od ponad 21 lat. Obecnie Delphi Technologies obsługuje trzy zakłady w Polsce, zatrudniające około 1460 pracowników.

Delphi Technologies jest globalnym dostawcą technologii napędowych, dzięki którym pojazdy stają się czystsze, lepsze i bardziej zaawansowane. Oferuje pionierskie rozwiązania dla silników spalinowych, hybrydowych i elektrycznych samochodów osobowych oraz pojazdów użytkowych. Delphi Technologies wykorzystuje swoją wiedzę na temat rynku OE, aby dostarczać wiodące rozwiązania serwisowe dla rynku aftermarketowego. Firma z siedzibą w Londynie (Wielka Brytania) prowadzi centra techniczne, zakłady produkcyjne, centra obsługi klienta w 24 krajach i zatrudnia ponad 21 000 osób na całym świecie.

0
Udostępniono

Najnowsze wpisy w bazie dostawców

ITA Sp. z o. o.  Sp. k.
P.H.U.P. KRAK-OLD Sp. z o.o.
Wytwórnia Sprzętu Komunikacyjnego - Poznań Sp. z o.o.
IPS Europe Sp. z o.o.
KNAUF Industries Polska Sp. z o.o.
PID-MILL Piotr Dydio