Automotive CEE Day 2020
Stokvis Tapes (do 14 lipca 2020)
Georg Utz (do 07 lipca 2020)
Hauck Heat Treatment (do 05.12.2020)
25 stycznia 2020 r. po raz 26. w Teatrze Wielkim - Operze Narodowej odbyła się Wielka Gala Liderów Polskiego Biznesu, wieńcząca XXIX edycję konkursu Lider Polskiego Biznesu. SITECH Sp. z o.o. otrzymał piąty Diament do swojej Statuetki.

Arena Comet Zakłady Usługowe - które są zlokalizowane w Belgii (Lokeren), Polsce (Kraków-Wrocław) i w Republice Czeskiej (Praga) dostarczają rozwiązań w zakresie oczyszczania elementów metalowych: zawieszek, haków z farb, tworzyw sztucznych, teflonu, silikonu, gumy, klei, tłuszczy.

Przedstawiciele Volkswagen Group Polska, Stowarzyszenia Dealerów - podmiotu reprezentującego autoryzowanych dealerów i partnerów serwisowych Grupy Volkswagen oraz PGE Nowa Energia zawarli porozumienie dotyczące budowy ogólnodostępnych stacji ładowania samochodów elektrycznych przy salonach sprzedaży samochodów marek należących do Volkswagen Group Polska.

W ofercie marek Grupy Volkswagen w Polsce są samochody elektryczne i hybrydowe typu plug-in w niemal każdym segmencie rynku - od aut miejskich po dostawcze. Coraz więcej pracowników spółki Volkswagen Group Polska korzysta z takich samochodów na co dzień.

Już trzeci rok z rzędu Lear Poland został wyróżniony przez Top Employers Institute tytułem Top Employer.

10 lutego br. zakładowe organizacje związkowe podpisały z pracodawcą porozumienie płacowe.

Wiodący dostawca branży motoryzacyjnej, firma BURY uzyskała nominację na realizację projektu wykonania modułów USB dla czołowego europejskiego producenta.

Sporą niespodzianką kończy się przetarg gliwickiego Przedsiębiorstwa Komunikacji Miejskiej na dostawę 10 nowych autobusów klasy MAXI. MAN, który wydawał się być jego faworytem przegrał z Solarisem. A poszło o części zamienne.

Najnowsze wpisy w bazie dostawców

GABEC
ELTEK Poland Sp. z o.o.
Müller - Die lila Logistik Polska Sp. z o.o.
SHOT BLASTING Sp. z o.o.
Sohbi Craft Poland Sp. z o.o.
Galwanizer Sp. z o.o.