Tool-Shop 2019
Georg Utz (do 31 grudnia 2019)
Stokvis Tapes (do 8 styczeń 2020)
MotoSolutions do 22.11
VIA (do 31 grudnia 2019 r.)
MTM 12 MC od uruchomienia
TUV SUD (do 30 listopada 2019 r.)
ITA do 31.01.2020
GALWANO PARTNERS do 03.02.2020
W sierpniu bieżącego roku spółka A. Kayser Automotive Systems Polska Sp. z o. o. z poznańskiego Batorowa, należąca do niemieckiej grupy A. Kayser Automotive Systems, obchodziła 20 rocznicę działalności w Polsce.

Wartość robotyzacji była tematem piątego spotkania z cyklu Cobots Expert’s Breakfast organizowanego przez Universal Robots.

Erae Poland, dostawca dla przemysłu motoryzacyjnego, dokonał ostatnio zmiany nazwy spółki, związanej z nową strategią obecnego właściciela.

13 września br. w Urzędzie Gminy Polkowice przedstawiciele polkowickiego samorządu oraz Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego podpisali umowę na przekazanie środków z Regionalnego Programu Operacyjnego (RPO) na zakup 9 nowoczesnych, w pełni elektrycznych autobusów miejskich.

14 września br.  Volkswagen Poznań rozpoczął jubileuszowy 15. rok kształcenia zawodowego. Kolejnych 60 uczniów rozpoczęło swoją przygodę w klasach patronackich Volkswagen Poznań.

Przypominamy, że tylko do 20 września można dokonać zgłoszenia na 10. Forum MotoSolutions - best practices w przemyśle motoryzacyjnym (28-29 listopada) na preferencyjnych warunkach.

Działająca w podstrefie od pięciu lat firma Hauck Heat Treatment rozszerza swoją działalność i buduje nową halę produkcyjną. Oznacza to nowe miejsca pracy i większe wpływy do dzierżoniowskiego budżetu.

Już po raz trzynasty firma Solaris Bus & Coach S.A. zainaugurowała rok szkolny Klasy Patronackiej, prowadzonej wspólnie z Branżową Szkołą I Stopnia w Murowanej Goślinie i Zespołem Szkół Rolniczych im. gen. Jana Henryka Dąbrowskiego w Środzie Wielkopolskiej.

Najnowsze wpisy w bazie dostawców

 TÜV SÜD Polska Sp. z o.o.
Paks'D Sp. z o.o.
ITA Sp. z o. o.  Sp. k.
 RGH Rubber & Plastics Ltd
 bekuplast S.A.
A. Berger Polska Sp. z o. o.