Automotive CEE Day 2020
Stokvis Tapes (do 14 lipca 2020)
Georg Utz (do 07 lipca 2020)
GALWANO PARTNERS do 03.02.2020
ITA do 31.01.2020
Hauck Heat Treatment (do 05.12.2020)
Z okazji 25-lecia działalności Polsko-Niemiecka Izba Przemysłowo-Handlowa (AHK Polska) po raz pierwszy ogłasza konkurs, w którym firmy mogą ubiegać się o bilateralną Polsko-Niemiecką Nagrodę Gospodarczą.

23 stycznia br. Komisja Europejska bezwarunkowo zatwierdziła, zgodnie z rozporządzeniem UE w sprawie kontroli łączenia przedsiębiorstw, proponowane przejęcie WABCO przez koncern ZF.

Najpierw w rankingu najważniejszych partnerów handlowych RFN przeskoczyliśmy Wielką Brytanię. Teraz zamierzamy wyprzedzić Włochy.

Jaguar Land Rover poinformował, że zlikwiduje 500 miejsc pracy w fabryce Halewood. Redukcja ma wynikać z ograniczenia liczby zmian produkcyjnych.

Ford ogłosił inwestycję 42 mln euro w zakład produkcyjny w Walencji w Hiszpanii, aby wesprzeć strategię elektryfikacji koncernu za pomocą zakładu akumulatorów oraz nowych modeli Forda S-MAX Hybrid i Forda Galaxy Hybrid.

1 lutego 2020 roku Eric Wepierre - nowy prezes i dyrektor generalny Mitsubishi Motors Europe, zastąpi na stanowisku Bernarda Loire’a, który postanowił kontynuować swoją karierę w nowym, innym obszarze.

Toyota Peugeot Citroën Automobile Czech (TPCA) ogłosiła 14 stycznia br., że planuje w przyszłości dodać do swojej gamy produkcyjnej model Toyota Yaris.

Hyundai już po raz piąty z rzędu świętuje rekord rocznej sprzedaży w Europie. Zgodnie z najnowszymi danymi rejestracji Europejskiego Stowarzyszenia Producentów Samochodów (ACEA), w 2019 roku zarejestrowanych zostało 563 018 nowych samochodów Hyundai.

Najnowsze wpisy w bazie dostawców

Wirthwein Polska Sp. z o.o.
Geo Globe Polska Sp z o.o.
 TÜV SÜD Polska Sp. z o.o.
GEFCO Polska
 bekuplast S.A.
System Barosz Gwimet Sp. z o. o.