Verpa Folie Wrocław Sp. z o.o.

Verpa Folie Wrocław Sp. z o.o.

Opis

Grupa Verpa jest sprawdzonym dostawcą opakowań zatrudniając ponad 500 pracowników i posiadając 40 lat historii. Dzięki ponad 35 ekstruderom produkujemy folie mono oraz wielowarstwowe do szerokości 6000 mm oraz nawet od 6 mikronów.

Nasza spółka-córka Corpac Deutschland jest ekspertem w zakresie ochrony antykorozyjnej, w tym certyfikowanych folii VCI. Będąc liderem rynku w zakresie redukcji grubości folii PE, opracowujemy nowoczesne rozwiązania - Corpalin - opakowania VCI w 100% nadające się do recyklingu oraz linię Verpalin Green Life z udziałem surowców wtórnych.

Informacje dodatkowe

Park maszynowy
  • 35 linii do ekstruzji folii PE,
  • kilkadziesiąt różnorodnych maszyn konfekcyjnych,
  • drukarnia fleksograficzna do 10 kolorów,
  • własna flota samochodowa
Oferta produkcyjna i usługowa

Rozwiązania z zakresu ochrony antykorozyjnej: folie VCI, worki, kaptury, emitery VCI, chemia, pochłaniacze wilgoci a także różnorodne rozwiązania opakowaniowe Verpalin - od worków LDPE po kaptury termokurczliwe.

Nasze zrównoważone produkty GreenLife oferują redukcję grubości, użycie do 100% surowców z recyklingu, PE pochodzenia organicznego a nawet zamknięty cykl obrotu opakowaniami dla realnego ograniczenia emisji CO2 – ReLease.

Nasze produkty są dostosowane do wymagań klienta, bezpieczne i zgodne np. z wymogami TRGS, w 100% nadają się do recyklingu, a w zakresie ochrony antykorozyjnej są certyfikowane przez BMW, VW czy Daimler. Nasz zespół ekspertów chętnie pomoże w rozwiązaniu wszelkich problemów związanych z opakowaniami i ochroną antykorozyjną.

Certyfikaty ISO 14001
Osoba kontaktowa Michał Adamski
Ulica ul. Wrocławska 66, Krępice
Miasto Miękinia
Kod pocztowy 55-330
Telefon stacjonarny +48 71 3068-119
Telefon komórkowy +48 661 717 162
Województwo dolnośląskie
Strona internetowa https://verpa.de/pl/

Najnowsze wpisy w bazie dostawców

Verpa Folie Wrocław Sp. z o.o.
Saint-Gobain HPM Polska Sp. z o.o.
Wirthwein Polska Sp. z o.o.
Bulten Polska S.A.
ARENA COMET SCS Polska Sp. z o.o.
QUIMILOCK Central Europe s.r.o