PAIH grupa_PFR15 lutego 2019 roku Rada Nadzorcza, w drodze rozstrzygnięcia konkursu, powołała Grażynę Ciurzyńską na nowego członka Zarządu Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu (PAIH) S.A.
 
Nowe stanowisko Grażyna Ciurzyńska obejmie 15 marca 2019 roku. W składzie Zarządu Agencji pozostają: Wojciech Fedko oraz Krzysztof Senger - jako pełniący obowiązki Prezesa Zarządu PAIH.

Obecnie Grażyna Ciurzyńska jest Dyrektorem Departamentu Rozwoju Inwestycji w Ministerstwie Przedsiębiorczości i Technologii, nadzoruje wdrażanie polityki inwestycyjnej, procesy obsługi i współpracę z inwestorami oraz instytucjami finansowymi z kraju i zagranicy. Jest także wiceprzewodniczącą Rady Nadzorczej PKO Banku Polskiego S.A.

Grażyna Ciurzyńska ma dwudziestoletnie doświadczenie zarządcze w bankowości. Pracowała na stanowiskach menadżerskich Powszechnego Banku Kredytowego S.A. i Kredyt Banku S.A., nadzorując między innymi współpracę z klientami strategicznymi oraz tworzenie programów finansowania przedsiębiorstw. W Banku BGŻ S.A. zarządzała kolejno obszarem detalicznym, rynkiem płatności i kart bankowych, a następnie w Banku BGŻ BNP Paribas S.A. odpowiadała za obszar działalności kartowej, współpracę z międzynarodowymi organizacjami płatniczymi oraz z dostawcami technologii i usług. Ponadto była członkiem Prezydium Rady Wydawców Kart Bankowych, a wcześniej Prezydium Rady Cash Management przy Związku Banków Polskich.

Wchodząca do Zarządu PAIH Grażyna Ciurzyńska jest absolwentką Wydziału Handlu Zagranicznego Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie oraz Podyplomowego Studium Europejskiego Prawa Bankowego Instytutu Nauk Prawnych PAN. Przez ponad piętnaście lat związana z pracą naukowo-dydaktyczną w Instytucie Międzynarodowych Stosunków Gospodarczych Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie.
0
Udostępniono

Najnowsze wpisy w bazie dostawców

Paks'D Sp. z o.o.
 RGH Rubber & Plastics Ltd
MOCAP
 bekuplast S.A.
Wirthwein Polska Sp. z o.o.
LUQAM Sp. z o.o Sp. k.