hmt poland_logoNa początku lutego bieżącego roku  na terenie firmy HMT Heldener Metalltechnik Polska w Komornikach zamieszkał wrocławski krasnal.

Jest to pierwszy wrocławski krasnal, który zamieszkał w gminie Środa Śląska. Na razie jeszcze bezimienny, ale już niedługo pracownicy wraz z rodzinami,  będą mogli wziąć udział w konkursie i zaproponować dla niego imię. 
2
Krasnal, montuje części samochodowe, bo właśnie produkcją części samochodowych zajmuje się firma HMT Heldener Metalltechnik Polska, która swoje wyroby dostarcza do największych firm motoryzacyjnych na całym świecie.
 
Jesteśmy dumni z faktu, iż pierwszy wrocławski krasnal w gminie Środa Śląska zamieszkał na terenie naszej firmy. Chcemy być pracodawcą pierwszego wyboru dla mieszkańców gminy i temu też służą nasze działania personalne.  W styczniu zaczął też działać na terenie naszej firmy pierwszy zakładowy klub honorowych dawców krwi - wyjaśnia Radosław Dąbrowski członek zarządu firmy.

Figurka krasnala została zaprezentowana pracownikom na spotkaniu w średzkim kinie, które organizowane jest corocznie przez Zarząd firmy dla pracowników w celu podsumowania minionego roku oraz poinformowaniu o planach na przyszłość.

W roku 2019 rozpoczynamy rozbudowę hali produkcyjnej oraz dokonamy zakupu kolejnych maszyn produkcyjnych które powiększą nasze zdolności produkcyjne - dlatego już dziś rozpoczynamy rekrutację, nie tylko na stanowiska produkcyjne, ale i na stanowiska w dziale utrzymania ruchu, logistyce i  magazynie - mówi Radosław Dąbrowski.
3
Firma HMT Heldener Metalltechnik Polska istnieje na terenie Legnickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej w Komornikach od roku 2006. Zajmuje się produkcją metalowych części do przemysłu samochodowego i specjalizuje się w technice łączenia części metodą zgrzewania, spawania, toxowania etc. Zatrudnia już ponad 260 osób.
 
W roku 2019 firma rozpoczyna rozbudowę zakładu o kolejne 1 100 m2 (ze względu na wzrost zamówień oraz zdobycie nowych klientów). W roku 2020 zakład zamierza zwiększyć sprzedaż o około 5 %.
0
Udostępniono

Najnowsze wpisy w bazie dostawców

ITA Sp. z o. o.  Sp. k.
IceTech Polska Sp. z o. o.
 TÜV SÜD Polska Sp. z o.o.
Paks'D Sp. z o.o.
Härter Technika Wytłaczania Sp. z o.o. Sp.k.
Wirthwein Polska Sp. z o.o.