31 stycznia br. podczas gali wręczenia nagród Top Employer Institiute, Faurecia Automotive Polska S.A. po raz kolejny została certyfikowanym pracodawcą.

Ten prestiżowy certyfikat przyznawany jest za wyjątkową politykę zatrudnienia, tworzenie optymalnych warunków pracy, dbanie o talenty i ich rozwój na wszystkich szczeblach organizacji.
faurecia topemployer_2019
Aby uzyskać certyfikację Top Employers, Faurecia Automotive Polska S. A., poddała się procesowi szczegółowego audytu. Spełniła wysokie standardy określone w badaniu i stała się jednym z certyfikowanych przedsiębiorstw w Polsce. Otrzymanie nagrody Top Employer Europe oznacza, że Faurecia została certyfikowana również w innych państwach europejskich, takich jak: Czechy, Francja, Niemcy, Hiszpania i Wielka Brytania.

Adam Chrobasik, prezes Faurecii w Polsce, Dyrektor HR: - Otrzymanie certyfikacji Top Employer po raz drugi to dla nas ogromne wyróżnienie i  jednocześnie potwierdzenie, że na co dzień staramy się tworzyć przyjazną dla obecnych i przyszłych pracowników politykę zatrudnienia. Nagrodę tę traktujemy jako dodatkowe zobowiązanie i jeszcze większą motywację do wzmożonych działań na rzecz tworzenia przyjaznego miejsca pracy dla wszystkich pracowników.

Faurecia Automotive Polska S.A.

Faurecia Automotive Polska S.A. jest częścią francuskiej grupy FAURECIA obecnej w 35 krajach, z 330 zakładami produkcyjnymi oraz 30 ośrodkami badawczo-rozwojowymi na całym świecie. Faurecia znajduje się w gronie największych dostawców części samochodowych specjalizujących się w produkcji foteli samochodowych,  systemów wyposażeń samochodów oraz technologii kontroli emisji spalin. Faurecia jest najczęściej wybieranym partnerem największych, światowych producentów samochodów.

Działalność Faurecii w Polsce rozpoczęła się w 1998 roku - wówczas został otwarty pierwszy zakład w Grójcu. Obecnie w Polsce jest ich 10 wraz z centrami R&D.
0
Udostępniono

Najnowsze wpisy w bazie dostawców

A. Berger Polska Sp. z o. o.
MOCAP
Paks'D Sp. z o.o.
ZEM Sp. z o.o.
LUQAM Sp. z o.o Sp. k.
IceTech Polska Sp. z o. o.