Reklama

Wydarzenia

Produkcja samochodów osobowych hamuje przemysł motoryzacyjny w Polsce

25/6/2018 7:00

News image

Miniony 2017 rok był rekordowy dla przemysł motoryzacyjnego nie tylko pod względem produkcji sprzedanej, poziomu zatrudnienia ale także i wielkości zatrudnienia. I kwartał tego roku rozpoczął się od nieznacznego wzrostu ...

Więcej...
Reklama
Reklama
DEKRA Certification Sp. z o.o. PDF Wyślij Drukuj
04 września 2017
Informacje o firmie

dekra logo

Grupa DEKRA w Polsce jest częścią międzynarodowego koncernu DEKRA SE z siedzibą w Stuttgarcie - światowego lidera w dziedzinie bezpieczeństwa, specjalistycznych usług dla przemysłu, audytów, inspekcji i nadzorów technicznych, badań wyrobów, rzeczoznawstwa, nadzorów inwestycyjnych oraz certyfikacji systemów zarządzania i rozwoju personelu.

Dzięki wiedzy eksperckiej i doświadczeniu uzyskanemu w toku wieloletniej współpracy z firmami przemysłu motoryzacyjnego w Polsce i na świecie pomagamy producentom pojazdów, części i podzespołów osiągnąć najwyższy poziom bezpieczeństwa w ich biznesie.

Grupa DEKRA w Polsce od ponad 25 lat świadczy usługi związane z zapewnieniem jakości w branży motoryzacyjnej, łącząc doświadczenie ok. 800 ekspertów, inżynierów, rzeczoznawców i audytorów różnych branż i dziedzin.

Biura DEKRA znajdziecie Państwo we Wrocławiu, Warszawie, Krakowie, Poznaniu i Gdańsku; zasięg naszej działalności obejmuje cały kraj.

Certyfikaty i raporty sygnowane przez DEKRA są szeroko rozpoznawalne w Polsce, Europie i na świecie.

park maszynowy

DEKRA to usługi dla branży Automotive, obejmujące między innymi certyfikacje, badania i testy, audity i assessmenty, szkolenia i wsparcie eksperckie.

Oferta DEKRA dla branży Automotive obejmuje m.in. certyfikację systemów zarządzania w oparciu o krajowe i międzynarodowe normy, w tym IATF 16949:2016.

DEKRA Automotive Assurance Services to eksperckie usługi wsparcia w zapewnieniu jakości produkcji, obejmujące pomoc w operacyjnym zarządzaniu jakością wyrobów, procesem produkcji i logistyką w zakładzie oraz u dostawców. Assurance Services to także bezpieczeństwo dostaw, czyli m.in. zaawansowana selekcja, weryfikacja, ocena gotowości dostawców i zgodności produkcji z wymaganiami, a ponadto usługi oceny wymagań prawnych, jak też coachingu i specjalistycznych szkoleń i warsztatów.

W ramach usług Assessment, DEKRA oferuje prowadzenie auditów funkcjonowania procesów zewnętrznych i wewnętrznych, dzięki której klient otrzyma rzetelną informację i ocenę stanu rzeczywistego. Ocena spełniania wymagań wewnętrznych i zewnętrznych wspiera podniesienie poziomu bezpieczeństwa biznesu klienta.

Dodatkowo DEKRA proponuje szkolenia z zakresu wymagań standardów i przepisów prawa, w tym normy IATF 16949, szkolenia uzupełniające dla auditorów oraz przygotowujące do pełnienia roli pełnomocnika normy IATF 16949, czy też szkolenia pozwalające położyć nacisk na jakość wytwarzanych produktów, takie jak szkolenia dla auditorów wymagań wg VDA 6.3 i VDA 6.5.

W ofercie szkoleniowej DEKRA znajdziecie Państwo również szkolenia przygotowujące przedsiębiorstwa na wejście w życie (w dniu 25 maja 2018 roku) RODO (GDPR), czyli unijnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych – wprowadzane zmiany dotyczyć będą każdej firmy.

Inne usługi DEKRA dla przemysłu to audyty energetyczne i bezpieczeństwa procesowego, inspekcje i nadzory techniczne, ocena zgodności z wymaganiami dyrektyw UE oraz wiele innych.


ISO/TS 16949 /IATF 16949
nie
ISO 9001
nie
ISO 14001
nie
OHSAS 18001 / PN-N-18001
nie
Dane teleadresowe
Adres:Plac Solny 20Adres c.d.:brak
Miasto:WrocławWojewództwo:dolnośląskie
Kod pocztowy:50-063Kraj:Polska
 
telephone icon Telefon:+48 532 226 917
 
E-mail kontaktowy automotive.pl@dekra.com
Strona www http://www.dekra-certification.com.pl

 

Baza dostawców