Reklama

Wydarzenia

2017 rok - rekordowa produkcja sprzedana, zatrudnienie i eksport przemysłu motoryzacyjneg

8/5/2018 7:30

News image

Miniony rok w wielu aspektach był rekordowym dla sektora motoryzacyjnego w naszym kraju. Historyczne wartości osiągnęła nie tylko produkcja sprzedana ale także przeciętne zatrudnienie, jak również eksport.

Więcej...
Reklama
Reklama
BWI Poland Technologies Sp. z o.o. PDF Wyślij Drukuj
03 kwietnia 2017
Informacje o firmie

BWI Group to czołowy dostawca części zawieszeń i hamulców dla przemysłu motoryzacyjnego na całym świecie. W listopadzie 2009 roku chińska spółka joint venture o nazwie Beijing West Industries zrzeszona z dwoma innymi spółkami:  Shougang Corporation i  Beijing Fangshan State-Owned Asset Management Co. Ltd  przejęła od Delphi Corporation Dział Zawieszeń. Tak powstało BWI Group, z 7 centrami technicznymi, 4 fabrykami i 5 punktami obsługi klienta, które zachowują i rozwijają znany i utrwalony w branży motoryzacyjnej charakter prężnych ośrodków badawczych i rozwojowych dla amortyzatorów i innych podzespołów samochodowych. Centrum Techniczne w Krakowie i fabryka BWI  w Krośnie to jednostki projektujące i produkujące amortyzatory.

Możliwości produkcyjne

Oferta produktowa BWI w zakresie zawieszeń obejmuje: sterowane  układy  zawieszeń (MagneRideTM, Bi-State Real Time Damping, etc.), amortyzatory jednorurowe, amortyzatory dwururowe typu MacPherson,  systemy mocowań wibroizolacyjnych opartych  na technologii MagneRide, Aktywne Stabilizatory Przechyłu i ich komponenty, konwencjonalne moduły zawieszeń  i moduły ze sprężyną powietrzną.
Oferta produktowa BWI w zakresie hamulców obejmuje: kompletne układy hamulcowe, układy  kontrolowalnego hamowania (ABS, ESC, etc.), zaciski, tarcze hamulcowe, zwrotnice, układy wspomagania hamulców, pompy główne układów hydraulicznych, pompy hamulcowe ze wspomaganiem, hamulce bębnowe, moduły hamulcowe, moduły zawieszeń i hamulców.


ISO/TS 16949 /IATF 16949
tak
ISO 9001
tak
ISO 14001
tak
OHSAS 18001 / PN-N-18001
tak
Dane teleadresowe
Osoba kontaktowa:Aneta Kwiatkowska
Adres:ul. Podgórki Tynieckie Adres c.d.:2
Miasto:KrakówWojewództwo:Małopolskie
Kod pocztowy:30-399Kraj:Polska
 
telephone icon Telefon:+48 12 685 1300
telephone icon Faks:+48 12 685 1302
telephone icon Tel. komórkowy:+48 606 207 223
 
E-mail kontaktowy krakow@bwigroup.com
Strona www http://www.bwigroup.com