Reklama

Wydarzenia

PAIH: AutomotiveSuppliers.pl najlepszą w tym roku "Instytucją otoczenia biznesu"!

12/11/2017 10:00

News image

11 grudnia br. Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A. (PAIH), podczas dorocznego spotkania z inwestorami i eksporterami, nagrodziła wyróżniające się firmy.

Więcej...
Reklama
Reklama
Schuler Poland Service Sp. z o.o. PDF Wyślij Drukuj
13 stycznia 2017
Informacje o firmie

Grupa Schuler AG jest liderem globalnego rynku techniki tłoczenia i wyznacza w tym obszarze trendy technologiczne. Oferujemy prasy, rozwiązania do automatyzacji, narzędzia, wiedzę specjalistyczną z zakresu procesów oraz usługi dla całego przemysłu zajmującego się obróbką metali.

Do naszych klientów należą nie tylko przedsiębiorstwa przemysłu motoryzacyjnego, ale również wytwórcy z branży wyrobów kutych, producenci sprzętu gospodarstwa domowego, opakowań, a także firmy działające w przemyśle energetycznym i elektrycznym. Prasy Schuler przeznaczone do tłoczenia monet należą do najpopularniejszych na całym świecie. Tworzymy też rozwiązania systemowe na potrzeby przemysłu lotniczego, kolejowego i produkcji wielkoformatowego orurowania.

Innowacja jest wpisana w działalność Grupy Schuler - nasze technologie zapewniają maksymalizację produktywno-ści, wysoką wydajność energetyczną oraz bezpieczeństwo procesów w produkcji seryjnej, także w przypadku konstrukcji lekkich. Te arcydzieła technologii prezentujemy na całym świecie w naszych Centrach Technologicznych. Grupa Schuler jest obecna w 40 krajach i zatrudnia 6000 pracowników.

Możliwości produkcyjne

 

Schuler Poland Service Sp. z o.o.  jest polskim oddziałem niemieckiej Grupy Schuler AG. Zakres naszych usług obejmuje sprzedaż urządzeń nowych oraz używanych wraz z kompleksowym serwisem pras mechanicznych i hydraulicznych wraz maszynami do obróbki plastycznej dowolnego producenta. Naszymi klientami są firmy z branży motoryzacyjnej (w tym dostawcy komponentów samochodowych), producenci silników elektrycznych oraz sprzętu AGD. Świadczymy usługi w zakresie konserwacji maszyn, przebudowy urządzeń elektrycznych i mechanicznych, modernizacji sprzętu i zwiększania jego wydajności oraz sprzedaży części zamiennych.

Dane teleadresowe
Osoba kontaktowa:Tomasz Kordala
Adres:Ul. Wyspiańskiego 45Adres c.d.:brak
Miasto:Kędzierzyn-KoźleWojewództwo:opolskie
Kod pocztowy:47-206Kraj:Polska
 
telephone icon Telefon:+48 77 487 42 34
 
E-mail kontaktowy service.poland@schulergroup.com
Strona www http://www.schulergroup.com

 

Baza dostawców