Banner

Wydarzenia

Kolejny rekordowy I kwartał roku przemysłu motoryzacyjnego w Polsce

25/6/2019 6:00

News image

Europejski przemysł motoryzacyjny, w ostatnich miesiącach 2018 r. i w pierwszych 2019 r. odznaczał się spadkami w produkcji i sprzedaży nowych aut.

Więcej...
Banner
Banner
RGH Rubber & Plastics Ltd PDF Send Print
09 July 2019
Informacje o firmie


 RGH master_logo_NEW STRAPLINE

Założona w 1986 r. Firma RGH stała się jednym z wiodących producentów taśm samoprzylepnych i piankowych w Europie. Nasza rodzinna firma specjalizuje się w produkcji rozwiązań „szytych na miarę”, aby zaspokoić indywidualne potrzeby klientów w zakresie uszczelniania, klejenia, amortyzacji, wibracji i filtracji.

Jako jedna z wiodących konwerterów taśm samoprzylepnych i pianek w Wielkiej Brytanii, RGH specjalizuje się w produkcji rozwiązań dostosowanych do indywidualnych potrzeb klientów.

RGH projektuje i produkuje komponenty z szerokiej gamy produktów, aby za pierwszym razem stworzyć odpowiednie rozwiązanie dla danego zastosowania. Nasze produkty o wysokiej jakości są produkowane przy użyciu rejestru systemu zarządzania zgodnego z normami jakości TS16949 i EN ISO9001 i jesteśmy dumni z tego, że jesteśmy uznawani za innowacyjnego partnera biznesowego.

Jesteśmy dumni z naszych wysokich standardów obsługi klienta, gdzie nasi pracownicy są odpowiedzialni zarówno za dostarczanie zamówionych produktów, jak i za zapewnienie, że klient uzyska optymalną wydajnośći oraz jakość z tych produktów przez cały czas.

Naszym nadrzędnym celem w każdym momencie jest opracowanie rozwiązania najwyższej jakości, które sprawuje się znakomicie i jest dostarczane na czas; wszystko w efektywnej strukturze kosztów.

park maszynowy
Frezarka ploter cyfrowy CNC 2D,Krajarka rolek CNC, Krajarka rolkowa die cut, Podgrzewany laminator, Automotyczna prasa CNC, , Wykrawarka rotacyjna, Wykrawarka CNC - automatyczna prasa głowicowa, Prasy ręczne, Gilotyna, Laboratorium
Możliwości produkcyjne

RGH konwertuje duży zakres specjalistycznych materiałów zaprojektowanych specjalnie dla przemysłu motoryzacyjnego, aby pomóc w redukcji hałasu i wibracji. Zapotrzebowanie na nowoczesne samochody o cichszych silnikach zwiększa szanse kierowców na usłyszenie irytujących pisków, niechcianych odgłosów i wibracji. Coraz większe zapotrzebowanie na komfort w samochodach oznacza, że te dźwięki muszą zostać wyeliminowane.

Materiały RGH właśnie to robią.
 
Wszystkie materiały mogą być dostarczane w wielu formatach, w tym w rolkach, paskach, podkładkach lub elementach wykrawanych matrycowo i prezentowane w sposób umożliwiający ich szybkie i łatwe nakładanie.

RGH przekształca pełną gamę specjalistycznych tkanin, pianek i taśm klejących zaprojektowanych specjalnie dla przemysłu motoryzacyjnego, aby pomóc w redukcji hałasu.

Co robimy: uszczelnianie,  tłumienie, amortyzacja, klejenie,  izolowanie, wypełnienia pustych przestrzeni - opakowania

IATF 16949
tak
ISO 9001
tak
ISO 14001
nie
OHSAS 18001 / PN-N-18001
nie
Dane teleadresowe
Addressee:Mariusz Zawadzki
Address 1:Acorn House Oak Insutrial Park Great Dunmow EssexAddress 2: CM6 1XN
City:Great Dunmowstate:Essex
Zip:CM6 1 XNCountry:Wielka Brytania
 
telephone icon Telephone: +44 1371 875941
telephone icon Fax:+44 1371 873804
telephone icon Mobile:+48 510 744 431
 
E-mail kontaktowy mariusz@rghrubber.pl
Strona www http://www.rghrubber.pl