Banner

Wydarzenia

Kolejny rekordowy I kwartał roku przemysłu motoryzacyjnego w Polsce

25/6/2019 6:00

News image

Europejski przemysł motoryzacyjny, w ostatnich miesiącach 2018 r. i w pierwszych 2019 r. odznaczał się spadkami w produkcji i sprzedaży nowych aut.

Więcej...
Banner
Banner
Specjalista ds. Jakości PDF Send Print
Hits (1486)
28 June 2019

schule logo

SEOYON E-HWA AUTOMOTIVE POLAND Sp. z o.o. jest międzynarodową firmą produkcyjną, należącą do koncernu SEOYON E-HWA, którego początki sięgają 1972 roku.

Pierwszy zakład w Polsce powstał w lipcu 2012 roku w Ustroniu. W 2013 roku zarząd spółki podjął decyzję o wybudowaniu drugiego zakładu w Bażanowicach. Lokalizacja obu zakładów nie jest przypadkowa, bowiem stanowi strategiczne położenie względem głównego klienta Hyundai Motor Manufacturing Czech z siedzibą w Noszowicach.

Firma zajmuje się głównie montażem paneli drzwiowych, konsoli podłogowej (skrzynia biegów, podłokietnik) oraz pokrywy bagażnika. W 2016 roku firma pozyskała nowego klienta Volkswagen Poznań. W tym  samym roku rozpoczęła się produkcja paneli drzwiowych do nowej generacji Volkswagen Crafter. Obecnie spółka zatrudnia około 550 pracowników.

 

http://www.seoyoneh.pl/

 

Specjalista ds. Jakości

miejsce pracy: Bażanowice


Zakres obowiązków:

 • analiza i rozwiązywanie problemów jakościowych,
 • udział w tworzeniu planów działań korygujących i zapobiegawczych,
 • tworzenie i weryfikacja dokumentacji jakościowej (plany kontroli, instrukcje kontroli),
 • przygotowanie raportów i zestawień.

Wymagania:

 • wykształcenie wyższe techniczne (lub w trakcie studiów),
 • doświadczenie na podobnym stanowisku (min. 1 rok),
 • znajomość narzędzi jakościowych,
 • dobra znajomość pakietu MS Office,
 • dobra znajomość j. angielskiego,
 • umiejętność organizacji pracy własnej, komunikatywność,
 • prawo jazdy kat. B.

Firma oferuje:

 • możliwość rozwoju zawodowego w rozwijającej się międzynarodowej firmie produkcyjnej,
 • pracę w miłej atmosferze,
 • stabilne zatrudnienie,
 • kursy językowe (j. angielski, j. niemiecki),
 • atrakcyjne warunki ubezpieczenia grupowego finansowanego przez Pracodawcę,
 • bogaty pakiet prywatnej opieki medycznej finansowany przez Pracodawcę,
 • pakiet socjalny (ZFŚS, karta multisport, bony, vouchery, imprezy integracyjne i inne).

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV w języku polskim i angielskim za pomocą przycisku APLIKUJ bądź bezpośrednio na adres rekrutacja@seoyoneh.pl


Klauzula informacyjna

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, iż:

 1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Seoyon E-Hwa Automotive Poland Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Cieszyńskiej 1D, Bażanowice.
 2. Dane kontaktowe Inspektora Ochrony Danych Osobowych można uzyskać pod adresem e-mail: iod@seoyoneh.pl;
 3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu procesem rekrutacji na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz Kodeksu Pracy (Dz.U. 2018 poz. 917).
 4. Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych będą upoważnieni pracownicy Seoyon E-Hwa Automotive Poland Sp. z o.o. oraz producent oprogramowania rekrutacyjnego w ramach świadczonego serwisu. Dane będą przekazywane pozostałym podmiotom uprawnionym do ich przetwarzania na podstawie osobnych przepisów prawa;
 5. Pani/Pana dane osobowe zbierane w celu realizacji procesu rekrutacji na stanowisko, którego dotyczy Twoje zgłoszenie rekrutacyjne będą przetwarzane przez okres 1 roku, a dane przetwarzane w oparciu o zgodę na przyszłe rekrutacje przez okres 2 lat od przesłania zgłoszenia.
 6. Na zasadach określonych przepisami RODO, posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora:
  1. dostępu do treści swoich danych osobowych,
  2. sprostowania (poprawiania) swoich danych osobowych,
  3. usunięcia swoich danych osobowych w zakresie danych przetwarzanych na podstawie wyrażonej przez Panią/Pana zgody,
  4. ograniczenia przetwarzania swoich danych osobowych w momencie, gdy prawidłowość przetwarzania danych osobowych jest kwestionowana,
  5. przenoszenia swoich danych osobowych w zakresie danych przetwarzanych na podstawie wyrażonej przez Panią/Pana zgody,

a ponadto, posiada Pani/Pan prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych.;

 1. Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Organu Nadzorczego, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.;
 2. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest warunkiem uczestniczenia w procesie rekrutacji w Seoyon E-Hwa Automotive Poland Sp. z o.o. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.


Zgoda na przetwarzanie danych:

Prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych w celu prowadzenia procesów rekrutacyjnych, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz. U. z 2018r. poz. 1000 z późn. zm.), Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE oraz innymi przepisami regulującymi ochronę danych osobowych. Mam świadomość, iż przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych oraz ich poprawiania i że podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne.