Banner
Banner
Banner
Baza dostawców Wyposażenie elektryczne Iscar Microtools Division
Iscar Microtools Division PDF Send Print
20 March 2019
Informacje o firmie
microtools logo
 
Firma Iscar Microtools specjalizuje się w produkcji niewielkich, niezwykle precyzyjnych części mechanicznych z proszków metalowych, ceramicznych i węglika wolframu – wytwarzanych zgodnie z rysunkami i wymaganiami klienta.
park maszynowy
Oddział ISCAR - MICROTOOLS to zakład z kompleksową obsługą, wyróżniający się możliwością stosowania takich procesów wewnętrznych, jak: prasowanie proszków lub wtryskiwanie (formowanie wtryskowe metali/ceramiki), obróbka mechaniczna wraz z montażem, powlekanie, różne operacje wykończeniowe i obróbka cieplna. Części z węglika wolframu i ceramiki są prasowane lub wtryskiwane oraz spiekane i obrabiane na miejscu z szerokiego zestawu gatunków mieszanek specjalnie dobranych do różnych potrzeb klientów.
Możliwości produkcyjne
Oferujemy produkcję niezwykle precyzyjnych części mechanicznych wytwarzanych zgodnie z rysunkiem technicznym klienta. Używamy technologii formowania wtryskowego metali (Metal Injection Moulding), która jest technologią o wysokiej dokładności wymiarowo-kształtowej, służącą do wytwarzania wysoce złożonych części metalowych w dużych i średnich ilościach rocznych. Technologia MIM eliminuje tradycyjne ograniczenia technologii obróbki metalu, pozwala uzyskać znacznie bardziej finezyjne kształty i umożliwia łączenie wielu części w jednym komponencie.

IATF 16949
nie
ISO 9001
tak
ISO 14001
tak
OHSAS 18001 / PN-N-18001
tak
Dane teleadresowe
Addressee:Michał Mariański
Address 1:Gospodarcza Address 2:14
City:Katowicestate:śląskie
Zip:40-432Country:Polska
 
telephone icon Mobile:725 550 190
 
E-mail kontaktowy sales@microtools-imc.pl
Strona www http://www.microtools-imc.pl