Banner
Banner
Banner
Baza dostawców Wyposażenie elektryczne A. Berger Polska Sp. z o.o.
A. Berger Polska Sp. z o.o. PDF Send Print
28 February 2019
Informacje o firmie

 

 

alt

 

 

 

A.Berger Polska Sp. z o.o. jest częścią niemieckiej grupy Berger, której główna siedziba mieści się na Bawarii w mieście Memmingen, na południu Niemiec, 100 km od Monachium i Stuttgartu.

Grupa Berger to rodzinny sukces, który z małego warsztatu tokarskiego rozwinął się w duże przedsiębiorstwo działające w obszarze technologii obróbki skrawaniem.

Od ponad 60 lat zaopatrujemy światowe koncerny w wysokoprecyzyjne toczone, frezowane oraz szlifowane części, jak również gotowe do montażu podzespoły. Od pewnego czasu zajmujemy się również obróbką cieplną oraz hartowaniem indukcyjnym. Wytwarzane przez nas części znajdują swoje zastosowanie między innymi w szerokiej gamie marek samochodów osobowych, ciężarowych, w lotnictwie i elektronarzędziach.
Zakład w Polsce jest aktualnie jednym z 10 zakładów grupy Berger. Produkujemy części do Mercedesa, Ferrari, Audi, Porsche, BMW, VW, Forda, Fiata i innych. Naszym celem jest produkcja detali oparta na elastyczności oraz wysokiej jakości, co możliwe jest tylko dzięki naszemu wykwalifikowanemu personelowi, który zgodnie z naszym motto realizuje filozofię ciągłego doskonalenia, by osiągnąć „precyzję w perfekcji”.


BERGER PORUSZA, LUDZI, MASZYNY, TECHNOLOGIĘ!


park maszynowy

 

Sterowane krzywkowo tokarki z 6 wrzecionami / tokarki poziome CNC / maszyny tokarskie CNC jednowrzecionowe / automaty sterowane numerycznie z 6 wrzecionami / piła CNC /  szlifierki / maszyna do mycia części

Możliwości produkcyjne

Produkcja precyzyjnych części toczonych, głównie do:

  • motoryzacji
  • budowy maszyn
  • aelektronarzędzi i innych gałęzi przemysłu.

 


IATF 16949
tak
ISO 9001
tak
ISO 14001
tak
OHSAS 18001 / PN-N-18001
nie
Dane teleadresowe
Addressee:Jolanta Bukalska (jbukalska@aberger.pl)
Address 1:ul. Przyjaźni Address 2:47 A
City:Kędzierzyn-Koźlestate:Opolskie
Zip:47-225Country:Polska
 
telephone icon Telephone:+48 77 40 60 700
telephone icon Fax:+48 77 40 60 716
 
E-mail kontaktowy info@aberger.pl
Strona www http://www.aberger.com