A. Berger Polska Sp. z o.o. PDF Wyślij Drukuj
28 lutego 2019
Informacje o firmie

 

 

alt

 

 

 

A.Berger Polska Sp. z o.o. jest częścią niemieckiej grupy Berger, której główna siedziba mieści się na Bawarii w mieście Memmingen, na południu Niemiec, 100 km od Monachium i Stuttgartu.

Grupa Berger to rodzinny sukces, który z małego warsztatu tokarskiego rozwinął się w duże przedsiębiorstwo działające w obszarze technologii obróbki skrawaniem.

Od ponad 60 lat zaopatrujemy światowe koncerny w wysokoprecyzyjne toczone, frezowane oraz szlifowane części, jak również gotowe do montażu podzespoły. Od pewnego czasu zajmujemy się również obróbką cieplną oraz hartowaniem indukcyjnym. Wytwarzane przez nas części znajdują swoje zastosowanie między innymi w szerokiej gamie marek samochodów osobowych, ciężarowych, w lotnictwie i elektronarzędziach.
Zakład w Polsce jest aktualnie jednym z 10 zakładów grupy Berger. Produkujemy części do Mercedesa, Ferrari, Audi, Porsche, BMW, VW, Forda, Fiata i innych. Naszym celem jest produkcja detali oparta na elastyczności oraz wysokiej jakości, co możliwe jest tylko dzięki naszemu wykwalifikowanemu personelowi, który zgodnie z naszym motto realizuje filozofię ciągłego doskonalenia, by osiągnąć „precyzję w perfekcji”.


BERGER PORUSZA, LUDZI, MASZYNY, TECHNOLOGIĘ!


park maszynowy

 

Sterowane krzywkowo tokarki z 6 wrzecionami / tokarki poziome CNC / maszyny tokarskie CNC jednowrzecionowe / automaty sterowane numerycznie z 6 wrzecionami / piła CNC /  szlifierki / maszyna do mycia części

Możliwości produkcyjne

Produkcja precyzyjnych części toczonych, głównie do:

  • motoryzacji
  • budowy maszyn
  • aelektronarzędzi i innych gałęzi przemysłu.

 


IATF 16949
tak
ISO 9001
tak
ISO 14001
tak
OHSAS 18001 / PN-N-18001
nie
Dane teleadresowe
Osoba kontaktowa:Jolanta Bukalska (jbukalska@aberger.pl)
Adres:ul. Przyjaźni Adres c.d.:47 A
Miasto:Kędzierzyn-KoźleWojewództwo:Opolskie
Kod pocztowy:47-225Kraj:Polska
 
telephone icon Telefon:+48 77 40 60 700
telephone icon Faks:+48 77 40 60 716
 
E-mail kontaktowy info@aberger.pl
Strona www http://www.aberger.com