bekuplast S.A. PDF Wyślij Drukuj
04 lutego 2019
Informacje o firmie
 bekuplast logo_280
 
Grupa bekuplast jest jednym z wiodących europejskich producentów opakowań wielokrotnego użytku z tworzyw sztucznych. Główna siedziba grupy znajduje się w Ringe w Dolnej Saksonii, w pobliżu holenderskiej granicy. Rocznie produkuje się tu ponad 18 milionów artykułów na powierzchni zakładowej wynoszącej około 115.000 m2. Międzynarodowa działalność wspierana jest przez spółki zależne znajdujące się na terenie Niemiec, Holandii i Polski.

Wiemy, jak istotne jest magazynowanie oraz transport towarów, dlatego oferujemy szeroki asortyment produktów. Niezależnie od tego, czy będzie to VDA-KLT, pojemnik na pieczywo, mięso, warzywa, czy składany pojemnik, z nami znajdziesz odpowiednie rozwiązanie - pojemnik Euro do każdego typu zastosowania.
Możliwości produkcyjne
Seria pojemników VDA-KLT
Seria pojemników VDA-KLT jest dedykowana specjalnie na potrzeby procesów logistycznych w branży motoryzacyjnej. bekuplast jako certyfikowany producent oferuje pojemniki serii VDA-R-KLT i VDA-RL-KLT, zgodne z oficjalnymi zaleceniami VDA 4500 i 4504.
Seria pojemników VDA-RL-KLT

Pojemniki z serii RL-KLT charakteryzują się gładkim dnem z otworami odpływowymi. Pojemniki serii VDA-R-KLT mają dno ze stopkami, które stanowią stabilną podstawę i umożliwiają układanie pojemników w stos.
Pojemnik VDA-KLT jest standardem dla logistyki w produkcji samochodów i przemysłu dostawców. Seria pojemników została opracowana zgodnie z wymaganiami przemysłu motoryzacyjnego w celu optymalizacji łańcucha logistycznego między producentem samochodów, a przemysłem dostawców. VDA-KLT spełniają wysokie wymagania jakościowe oraz standard VDA (stowarzyszenia przemysłu motoryzacyjnego – Verband der Automobilindustrie). Pojemniki KLT są używane przede wszystkim w przemyśle motoryzacyjnym, jednak są one również wykorzystywane w wielu innych sektorach przemysłu.

IATF 16949
nie
ISO 9001
tak
ISO 14001
tak
OHSAS 18001 / PN-N-18001
nie
Dane teleadresowe
Adres:ul. Chopina 15Adres c.d.:brak
Miasto:Łaziska GórneWojewództwo:śląskie
Kod pocztowy:43-170Kraj:Polskie
 
telephone icon Telefon:+48 32 224 35 20
telephone icon Faks:+48 32 224 16 13
 
E-mail kontaktowy info@bekuplast.pl
Strona www https://www.bekuplast.pl