Banner
Banner
Banner
Baza dostawców Wyposażenie elektryczne Hexagon Metrology Sp. z o.o.
Hexagon Metrology Sp. z o.o. PDF Send Print
30 January 2019
Informacje o firmie
Hexagon MI_CMYK_STANDARD
 
Firma Hexagon Manufacturing Intelligence istnieje po to, aby pomóc wytwórcom wdrożyć dostępne dziś innowacyjne technologie i opracować zmieniające życie produkty jutra. Jako wiodący specjalista ds. rozwiązań metrologicznych i produkcyjnych, nasza wiedza i doświadczenie oparte na sondowaniu, myśleniu i działaniu - zbieranie, analiza i aktywne wykorzystanie danych pomiarowych - umożliwia naszym klientom zwiększenie szybkości produkcji i przyspieszenie osiągnięcia wydajności produkcyjnej, przy jednoczesnym zwiększeniu jakości produktu.
park maszynowy
Hexagon Manufacturing Intelligence współpracuje z producentami, aby tworząc rozwiązania przeznaczone dla inteligentnej fabryki. Nasze urządzenia i oprogramowanie wykorzystują dane w celu połączenia działów fabryki, poprzez ciągłe zdobywanie wiedzy na wszystkich etapach procesu produkcji oraz umieszczając jakość w samym sercu cyklu życia produktu. Dzięki decyzjom podejmowanym w oparciu o dane - począwszy od koncepcji po wdrożenie jej w życie - jakość zwiększa wydajność produkcyjną.
Możliwości produkcyjne
Hexagon jest wiodącym światowym dostawcą technologii informatycznych, które zwiększają wydajność i jakość w wielu gałęziach przemysłowych oraz w aplikacjach z dziedziny geoinformacji.
Rozwiązania firmy Hexagon łączą sondy, oprogramowanie, wiedzę specjalistyczną i proces obsługi klienta w inteligentne ekosystemy informacji, które dostarczają użytecznych informacji. Informacje te wykorzystywane są w wielu strategicznych sektorach przemysłowych.

IATF 16949
nie
ISO 9001
nie
ISO 14001
nie
OHSAS 18001 / PN-N-18001
nie
Dane teleadresowe
Address 1:ul. Ciepłownicza 23Address 2:n/a
City:Krakówstate:małopolskie
Zip:31-574Country:Polska
 
telephone icon Telephone:+48 12 647 08 27
telephone icon Fax:+48 12 311 01 43
 
E-mail kontaktowy info.pl.mi@hexagon.com
Strona www https://www.hexagonmi.com/pl-PL