Banner
Banner
Banner

EMAIL Print

Konferencje

EVENT 

TITLE:
9. Forum Human Resources w sektorze motoryzacyjnym
WHEN:
13.06.2019 - 14.06.2019
WHERE:
Jaworze k. Bielska-Białej -
Category:
Konferencje

DESCRIPTION

Zapraszamy Państwa do udziału w 9. edycji Forum Human Resources w sektorze motoryzacyjnym, które odbędzie się 13 i 14 czerwca 2019 r. w Jaworzu, koło Bielska-Białej.

Spotkanie to skierowane jest przede wszystkim do dyrektorów, menadżerów oraz kierowników działów HR, szkoleń, rozwoju, kadr i płac oraz dyrektorów zarządzających.
 

Elementem wyróżniającym to wydarzenie jest program oraz prelegenci - osoby kierujące polityką personalną. Jest to jedyne spotkanie, podczas którego występują wyłącznie osoby związane z branżą motoryzacyjną, prezentujące rozwiązania sprawdzone i wdrożone we własnych organizacjach. 
 

Program Forum HR w sektorze motoryzacyjnym obfituje w najciekawsze studia przypadków, przygotowane i przeprowadzone przez szefów HR kluczowych firm branży motoryzacyjnej działających na terenie Polski. 
 
Nasze wydarzenie to także możliwość nieformalnych rozmów, podczas wieczornego bankietu, który odbędzie się na zakończenie pierwszego dnia Forum.

Mamy nadzieję, że nasze dwudniowe Forum będzie dla Państwa dobrą okazją do poznania ciekawych case studies, zidentyfikowania trendów, jak również do wymiany opinii i doświadczeń w gronie praktyków.
 

Program Forum i formularz zgłoszenia dostępne są na stronie: www.hrwmotoryzacji.pl
 

VENUE

Miejsce:
Jaworze k. Bielska-Białej
COUNTRY:
COUNTRY: pl