Banner
Banner
Banner

EMAIL Print

Konferencje

EVENT 

TITLE:
Szkolenie: AUKOM Level 2
WHEN:
13.05.2019 - 17.05.2019
WHERE:
Mikołów -
Category:
Szkolenia otwarte

DESCRIPTION

AUKOM to uznawane na całym świecie stowarzyszenie, którego celem jest standaryzacja wiedzy metrologicznej. Organizacja powstała w wyniku projektu badawczego prowadzonego w latach (1998-2001) przez stowarzyszenie Badań Jakości (FQS), finansowane przez Niemieckie Ministerstwo Gospodarki i Technologii we współpracy z głównymi producentami i firmami produkcyjnymi - użytkownikami maszyn pomiarowych.

Uczestnicy tego projektu badawczego i inne zainteresowane osoby utworzyły w 2001 roku organizację "Ausbildung Koordinatenmesstechnik e.V."

AUKOM to również cykl szkoleń z metrologii współrzędnościowej certyfikowany przez Stowarzyszenie. Dostarcza wszechstronnej, standaryzowanej, porównywalnej w skali światowej wiedzy, niezależnej od producenta CMM. Gwarancją jakości jest ponad
15 000 przeprowadzonych szkoleń na całym świecie.

Więcej na temat AUKOM pod adresem: www.aukom.info

Poziom podstawowy AUKOM 1 zalecany jest wszystkim uczestnikom współrzędnościowego procesu pomiarowego. AUKOM 2 to niezbędna wiedza dla metrologów współrzędno-ściowych, poziom 3 - to wiedza ekspercka dla programistów maszyn pomiarowych. Każdy poziom kończy się egzaminem i wydaniem międzynarodowego certyfikatu AUKOM.

ZEISS jest partnerem AUKOM certyfikowanym do prowadzenia szkoleń w Polsce.

Szczegóły


Organizator
 
Centrum Pomiarów Współrzędnościowych ZEISS
ul. Wyzwolenia 26, Mikołów
Tel. 32 720 93 54
www.zeiss.pl/centrumpomiarowe

VENUE

Miejsce:
Mikołów