Reklama
Reklama
Reklama

EMAIL Drukuj

Konferencje

Zdarzenie 

Tytuł:
AUKOM - level 1
Kiedy:
19.03.2018 - 23.03.2018
Kategoria:
Szkolenia otwarte

Opis

AUKOM - level 1

AUKOM to uznawane na całym świecie stowarzyszenie, którego celem jest standaryzacja wiedzy metrologicznej. Organizacja powstała w wyniku projektu badawczego prowadzonego w latach (1998-2001) przez stowarzyszenie Badań Jakości (FQS), finansowane przez Niemieckie Ministerstwo Gospodarki i Technologii we współpracy z głównymi producentami i firmami produkcyjnymi - użytkownikami maszyn pomiarowych.

Uczestnicy tego projektu badawczego i inne zainteresowane osoby utworzyły w 2001 roku organizację ""Ausbildung Koordinatenmesstechnik e.V."

AUKOM to również cykl szkoleń z metrologii współrzędnościowej certyfikowany przez Stowarzyszenie. Dostarcza wszechstronnej, standaryzowanej, porównywalnej w skali światowej wiedzy, niezależnej od producenta CMM. Gwarancją jakości jest ponad 15 000 przeprowadzonych szkoleń na całym świecie.

Więcej na temat AUKOM pod adresem: www.aukom.info


Poziom podstawowy AUKOM 1 zalecany jest wszystkim uczestnikom współrzędnościowego procesu pomiarowego. AUKOM 2 to niezbędna wiedza dla metrologów współrzędno-ściowych, poziom 3 - to wiedza ekspercka dla programistów maszyn pomiarowych. Każdy poziom kończy się egzaminem i wydaniem międzynarodowego certyfikatu AUKOM.

ZEISS jest partnerem AUKOM certyfikowanym do prowadzenia szkoleń w Polsce.

Szczegóły
https://www.zeiss.pl/metrologia/o-nas/news-from-polish-imt/szkoleniaaukom201709.html

Organizator
Centrum Metrologiczne ZEISS
ul. Wyzwolenia 26, Mikołów
Tel. 32 720 93 54
www.zeiss.pl/centrumpomiarowe