Banner
Banner
Banner

EMAIL Print

AutomotiveSuppliers.pl - przemysł motoryzacyjny w Polsce

EVENT 

TITLE:
Szkolenie: AUKOM Level 1
WHEN:
18.03.2019 - 22.03.2019
WHERE:
Warszawa -
Category:
Szkolenia otwarte

DESCRIPTION

AUKOM to uznawane na całym świecie stowarzyszenie, którego celem jest standaryzacja wiedzy metrologicznej. Organizacja powstała w wyniku projektu badawczego prowadzonego w latach (1998-2001) przez stowarzyszenie Badań Jakości (FQS), finansowane przez Niemieckie Ministerstwo Gospodarki i Technologii we współpracy z głównymi producentami i firmami produkcyjnymi - użytkownikami maszyn pomiarowych.

Uczestnicy tego projektu badawczego i inne zainteresowane osoby utworzyły w 2001 roku organizację "Ausbildung Koordinatenmesstechnik e.V."

AUKOM to również cykl szkoleń z metrologii współrzędnościowej certyfikowany przez Stowarzyszenie. Dostarcza wszechstronnej, standaryzowanej, porównywalnej w skali światowej wiedzy, niezależnej od producenta CMM. Gwarancją jakości jest ponad
15 000 przeprowadzonych szkoleń na całym świecie.

Więcej na temat AUKOM pod adresem: www.aukom.info

Poziom podstawowy AUKOM 1 zalecany jest wszystkim uczestnikom współrzędnościowego procesu pomiarowego. AUKOM 2 to niezbędna wiedza dla metrologów współrzędno-ściowych, poziom 3 - to wiedza ekspercka dla programistów maszyn pomiarowych. Każdy poziom kończy się egzaminem i wydaniem międzynarodowego certyfikatu AUKOM.

ZEISS jest partnerem AUKOM certyfikowanym do prowadzenia szkoleń w Polsce.

Szczegóły

https://www.zeiss.pl/metrologia/o-nas/news-from-polish-imt/szkolenia-aukom-2019.html

Organizator
 
Carl Zeiss sp. z o.o.
ul. Łopuszańska 32, Warszawa
Tel. 22 205 55 25
www.zeiss.pl/imt

VENUE

Miejsce:
Warszawa
COUNTRY:
COUNTRY: pl