Reklama
Reklama
Reklama
Technologie
Cyberpokolenie za kółkiem. Badanie 25-latków na 25 lat Bosch w Polsce
PDF Drukuj Email
Źródło: Bosch   
17/08/2017 09:15
altJazda samochodem w jej dotychczasowym rozumieniu przechodzi transformację. Dziś coraz częściej mówi się o mobilności, która opiera się na takich rozwiązaniach technologicznych jak elektryfikacja, automatyzacja i integracja z internetem.
Więcej…
 
Toyota inicjuje jedenaście wspólnych programów badawczych
PDF Drukuj Email
Źródło: Complex PR   
16/08/2017 16:06
car dealerProgramy prowadzone we współpracy z ośmioma ośrodkami naukowymi obejmować będą zagadnienia związane z automatycznym prowadzeniem pojazdów, systemami bezpieczeństwa czynnego, interakcjami człowieka z samochodem i pojazdów działających w sieci.
Więcej…
 
Współpraca człowiek - robot: KLARA umożliwi większą dywersyfikację wersji modelowych na linii produkcyjnej Audi
PDF Drukuj Email
Źródło: Audi   
04/08/2017 10:24
hr_logoNowy kolega-robot pojawił się na linii produkcyjnej Audi A4/A5. Pracuje teraz wraz z ludźmi, ramię w ramię, bez jakichkolwiek barier.
Więcej…
 
Toyota stworzy samochody elektryczne z baterią ze stałymi elektrolitami
PDF Drukuj Email
Źródło: Complex PR   
27/07/2017 09:43
car dealerToyota pracuje nad samochodem elektrycznym zasilanym nowym rodzajem baterii, który znacząco zwiększy zasięg pojazdu i ograniczy czas ładowania do kilku minut.
Więcej…
 
Siemens: nowe rozwiązanie dla przemysłu samochodowego odpowiada na coraz powszechniejsze wykorzystanie wbudowanego oprogramowania
PDF Drukuj Email
Źródło: Siemens   
19/07/2017 09:38
altNowe, opracowane przez firmę Siemens specjalnie dla potrzeb przemysłu samochodowego, zintegrowane narzędzie do projektowania oprogramowania stanowi odpowiedź na kilka kluczowych wyzwań, z jakimi zmagają się konstruktorzy w związku z dynamicznym wzrostem ilości oprogramowania stosowanego obecnie w coraz to bardziej zaawansowanych technologicznie pojazdach.
Więcej…
 
ZF integruje mocny napęd elektryczny bezpośrednio w innowacyjnej osi tylnej do pojazdów hybrydowych i samochodów elektrycznych
PDF Drukuj Email
Źródło: ZF   
18/07/2017 09:17
zf trw logoWizja pojazdów zeroemisyjnych firmy ZF nie tylko wskazuje drogę do bezwypadkowej mobilnej przyszłości, lecz również do mobilności bez szkodliwej emisji spalin.
Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 37