Reklama
Reklama
Reklama
Exact Systems "Gazelą Biznesu" 2010 roku PDF Drukuj Email
Źródło: Exact Systems   
11/03/2011 11:38
Firma Exact Systems znalazła się w gronie laureatów XI edycji nagrody "Gazele Biznesu", organizowanego przez dziennik "Puls Biznesu".

Od 2004 roku Exact Systems jest czołowym dostawcą rozwiązań w zakresie selekcji, naprawy, sortowania części i komponentów oraz wyrobów gotowych dla firm branży motoryzacyjnej w Polsce, Czechach, Słowacji, Niemczech i od 2011 roku w Rosji.
exact_gazela_2010
Głównymi odbiorcami usług są dostawcy i poddostawcy dla przemysłu motoryzacyjnego (tier I/II) oraz producenci samochodów. Klientami firmy są również zakłady o profilu produkcji wielkoseryjnej z branży elektronicznej czy AGD.

Grupa Kapitałowa  zatrudnia obecnie ponad 950 osób, które deleguje do prac u swoich Klientów, korzystając z rozbudowanej struktury 12 biur operacyjnych na terenie Europy Wschodniej.

- To nasza pierwsza Gazela i na pewno nie ostatnia. Nagroda cieszy tym bardziej, że kryteria postawione firmom ubiegającym się o tą statuetkę były bardzo wysokie. To miłe wyróżnienie, które pozwala nam kontynuację w pozytywnym budowaniu wizerunku firmy - mówi Paweł Gos, prezes Zarządu Exact Systems.