Banner
Banner
Banner
AUTOSAN: EUROLIDER 9 trafiły do właścicieli PDF Print E-mail
Written by Autosan   
Wednesday, 12 June 2019 09:09
autosan logo1W ubiegłym tygodniu dwa międzymiastowe autobusy AUTOSAN EUROLIDER 9 dotarły do swoich właścicieli. Pierwszy z nich trafił do Wądroża Wielkiego, gdzie będzie służył dzieciom jako autobus szkolny.

Uroczyste przekazanie autobusu miało miejsce 28 maja, przy Szkole Podstawowej w Wądrożu Wielkim.
 
5cfa4c7001fa52.12999161 dsc-0345
 
Przedstawiciele władz gminy, dyrektor szkoły oraz uczniowie dokonali symbolicznego przecięcia wstęgi, a kluczyki przekazane zostały kierowcy. EUROLIDER 9, którym podróżować będą uczniowie z Wądroża Wielkiego i okolic ma 39 miejsc siedzących. Będzie dowoził dzieci i młodzież do szkół, ale także wykorzystywany będzie przy organizowaniu wycieczek i innych wyjazdów. Posiada wygodne fotele oraz bogate wyposażenie dodatkowe, co zapewni dużo lepszy komfort podróżowania w porównaniu ze starym „gimbusem”.
 
Dyrektor Szkoły zapowiedziała ogłoszenie konkursu na nazwę autobusu oraz rysunek, jaki ma się na nim pojawić.
 
5cfa4c8790a8f1.76015326 dsc-0404

Drugi z EUROLIDER-ów został przekazany firmie „U Jędrusia Sp. z o.o.” z siedzibą w miejscowości Radziemice w województwie małopolskim. Odbiorca autobusu jest polskim producentem doskonałych artykułów żywnościowych dostarczanych do różnych sieci handlowych w Polsce. Klimatyzowany, komfortowy EUROLIDER 9 będzie służył do przewozów pracowników Spółki.