Banner
Banner
Banner
Skorzystaj z promocyjnej ceny na udział w 9. Forum Human Resources PDF Print E-mail
Written by AutomotiveSuppliers.pl   
Monday, 13 May 2019 10:15
forum hr_2019_logo Przypominamy, że do 17 maja obowiązuje promocyjna cena na udział w 9. Forum Human Resources w sektorze motoryzacyjnym, który odbędzie się w Jaworze k. Bielska-Białej w dniach 13-14 czerwca br.

 
To cykliczne wydarzenie gromadzi corocznie około 130 menadżerów związanych z działami HR w zakładach motoryzacyjnych (producenci pojazdów, dostawcy).

W tym roku podczas Forum Human Resources w sektorze motoryzacyjnym poruszone zostaną następujące zagadnienia:
 • Przemysł motoryzacyjny traci impet? - Rafał Orłowski, Partner, AutomotiveSuppliers.pl
 • Zarządzanie elastycznością jako narzędzie do zarządzania zmianami w fabryce Opla na Węgrzech - Grzegorz Buchal, Dyrektor Zakładu, Opel Szentgotthárd
 • Pracodawca atrakcyjny dla kandydata i budujący lojalność pracownika - trendy w branży motoryzacyjnej na podstawie raportu wynagrodzeń. Manufacturing 2019 Grafton Recruitment i Gi Group - Adam Latoń, Dyrektor Sprzedaży, Gi Group Sp. z o.o. oraz Joanna Wanatowicz, Business Director, Grafton Recruitment Polska Sp. z o.o.
 • Rynek Inżyniera - fakty i mity - Jolanta Paleń, Recruitment Specialist, Lear Corporation Poland II Sp. z o.o.
 • Optymalizacja zarządzania czasem pracy pracowników w firmie produkcyjnej. Case study wdrożenia rozwiązania Kronos Workforce Management - przedstawiciel HR zakładu produkcyjnego, Wojciech Romanowicz, Dyrektor ds. Klientów Strategicznych, GAVDI Polska S.A., Teresa Olszewska, Prezes Zarządu, GAVDI Polska S.A.
 • Jak sprawić by ludzie zrozumieli, potrafili i chcieli przejść przez zmianę organizacyjną - Ewa Wadoń, Kierownik działu personalnego, Eaton Automotive Systems Sp. z o.o.
 • Program rozwoju kompetencji liderów zespołów w Electrolux Poland Sp. z o.o. o/Świdnica - Iwona Sowińska, HR Business Partner, Electrolux Poland Sp. z o.o. o/Świdnica   
 • CSR na wysokich obrotach w SITECH Sp. z o.o. - Adam Holewa, Dyrektor zarządzający ds. technicznych/Dyrektor Zakładu/ Prokurent, Sitech Sp. z o.o.
 • Komunikacja - ciągłe wyzwanie - Magda Czykirska, Specjalista ds. HR, Sanden Manufacturing Poland Sp. z o.o.
 • Pracownicy z zagranicy - szansa czy wyzwanie dla zakładu produkcyjnego? - Renata Giewartowska, HR Manager, Chassis Brakes International Poland Sp. z o.o.
 • Medomi - czyli japońska sztuka walki o "pracownika” - Izabela Jarecka i Sebastian Tomczyk, Toyota Motor Manufacturing Poland Sp. z o.o. (zakład Jelcz-Laskowice)
 • Czy HRowcy są już gotowi na Internet of Things? Jak technologia zmienia zasady konkurencyjności w branży - Sebastian Młodziński, Timate Sp. z o.o.
 • System Sugestii - nauka na błędach - Tomasz Wiendlocha, Neapco Europe Sp. z o.o.
forum hr_2018_1 forum hr_2018_2


Kontakt:
tel. 22 215-05-05, mail: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it

Bliższe informacje są dostępne na www.hrwmotoryzacji.pl

Partnerzy Branżowi:
grafton-gi gavdi logo TIMATE logo


 
Normal 0 21 MicrosoftInternetExplorer4

Mamy nadzieję, że nasze dwudniowe wydarzenie będzie dla Państwa dobrą okazją do poznania ciekawych rozwiązań, stosowanych przez uznane firmy jak również do wymiany opinii w gronie przedstawicieli branży.

·

·