Reklama
Reklama
Reklama
Skorzystaj z promocyjnej ceny na udział w 9. Forum Human Resources PDF Drukuj Email
Źródło: AutomotiveSuppliers.pl   
09/04/2019 10:13
forum hr_2019_logo Przypominamy, że tylko do 12 kwietnia obowiązuje promocyjna cena na udział w 9. Forum Human Resources w sektorze motoryzacyjnym, który odbędzie się w Jaworze k. Bielska-Białej w dniach 13-14 czerwca br.

 
To cykliczne wydarzenie gromadzi corocznie około 130 menadżerów związanych z działami HR w zakładach motoryzacyjnych (producenci pojazdów, dostawcy).

W tym roku poruszymy podczas Forum Human Resources w sektorze motoryzacyjnym poruszone zostaną następujące zagadnienia:
  • Przemysł motoryzacyjny traci impet? - Rafał Orłowski, Partner, AutomotiveSuppliers.pl
  • Zarządzanie elastycznością jako narzędzie do zarządzania zmianami w fabryce Opla na Węgrzech - Grzegorz Buchal, Dyrektor Zakładu, Opel Szentgotthárd
  • Pracodawca atrakcyjny dla kandydata i budujący lojalność pracownika - trendy w branży motoryzacyjnej na podstawie raportu wynagrodzeń. Manufacturing 2019 Grafton Recruitment i Gi Group - Adam Latoń, Dyrektor Sprzedaży, Gi Group Sp. z o.o. oraz Joanna Wanatowicz, Business Director, Grafton Recruitment Polska Sp. z o.o.
  • Rynek Inżyniera - fakty i mity - Jolanta Paleń, Recruitment Specialist, Lear Corporation Poland II Sp. z o.o.
  • Optymalizacja zarządzania czasem pracy pracowników w firmie produkcyjnej. Case study wdrożenia rozwiązania Kronos Workforce Management - przedstawiciel HR zakładu produkcyjnego, Wojciech Romanowicz, Dyrektor ds. Klientów Strategicznych, GAVDI Polska S.A., Teresa Olszewska, Prezes Zarządu, GAVDI Polska S.A.
  • Jak sprawić by ludzie zrozumieli, potrafili i chcieli przejść przez zmianę organizacyjną - Ewa Wadoń, Kierownik działu personalnego, Eaton Automotive Systems Sp. z o.o.
  • Program rozwoju kompetencji liderów zespołów w Electrolux Poland Sp. z o.o. o/Świdnica - Iwona Sowińska, HR Business Partner, Electrolux Poland Sp. z o.o. o/Świdnica   
  • CSR na wysokich obrotach w SITECH Sp. z o.o. - Adam Holewa, Dyrektor zarządzający ds. technicznych/Dyrektor Zakładu/ Prokurent, Sitech Sp. z o.o.
  • Komunikacja - ciągłe wyzwanie - Magda Czykirska, Specjalista ds. HR, Sanden Manufacturing Poland Sp. z o.o.
  • Pracownicy z zagranicy - szansa czy wyzwanie dla zakładu produkcyjnego? - Renata Giewartowska, HR Manager, Chassis Brakes International Poland Sp. z o.o.
forum hr_2018_1 forum hr_2018_2

- Już wkrótce poinformujemy o kolejnych potwierdzonych prezentacjach - mówi Rafał Orłowski, Partner w AutomotiveSuppliers.pl. - Dlatego już teraz zachęcam do skorzystania z preferencyjnych warunków uczestnictwa w tym wyjatkowym Forum.

Zapraszamy do kontaktu firmy zainteresowane udziałem w wydarzeniu w charakterze Partnerów i prelegentów.

Kontakt:
tel. 22 215-05-05, mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Bliższe informacje są dostępne na www.hrwmotoryzacji.pl

Partnerzy Branżowi:
grafton-gi gavdi logo


 
Normal 0 21 MicrosoftInternetExplorer4

Mamy nadzieję, że nasze dwudniowe wydarzenie będzie dla Państwa dobrą okazją do poznania ciekawych rozwiązań, stosowanych przez uznane firmy jak również do wymiany opinii w gronie przedstawicieli branży.

·

·