Reklama
Reklama
Reklama
CAMdivision z tytułem “Top European Partner for Manufacturing Engineering Software FY18" PDF Drukuj Email
Źródło: CAMdivision   
06/02/2019 14:49
camdivision logoFirma CAMdivision otrzymała prestiżowy tytuł Top European Partner for Manufacturing Engineering Software FY18.

Wręczenie nagrody odbyło się na dorocznej konferencji partnerów biznesowych Siemens PLM Software z regionu EMEA: Converge EPLS Partner Leadership Summit 2019, która odbyła się w hiszpańskim Alicante w dniach 29-30 stycznia 2019 roku.

W ciągu ostatnich 11 lat jako jedyna firma z Polski zdobyła już sześć europejskich wyróżnień od SIEMENS PLM Software!
Rys.1. Odbiór nagrody
PLATINUM SMART EXPERT w NX CAD/CAM
CAMdivision Sp. z o.o. jest autoryzowanym, pierwszym w Polsce PLATYNOWYM partnerem handlowym SIEMENS Industry Software. - W ubiegłym roku jako jedyna firma w Polsce otrzymaliśmy prestiżowy tytuł PLATINUM SMART EXPERT SIEMENS PARTNER w dziedzinie NX CAD/CAM - powiedział Artur Bielicz, prezes spółki CAMdivision. - Jest to potwierdzenie naszych najwyższych kompetencji i specjalizacji w tym obszarze.

INDUSTRY 4.0&
Otrzymana nagroda to efekt docenienia naszych starań we wprowadzaniu na polski rynek nowatorskich produktów SIEMENS PLM związanych bezpośrednio z ideą Industry 4.0 tj.
•    NX Additive Manufacturing - druk 3D tworzyw i metalu,
•    NX CAM Robotics - programowanie robotów (frezujące, spawająe, przechwytujące),
•    FIBERSIM - projektowanie części kompozytowych.

- Nasza ofertę poszerzyliśmy również o TECNOMATIX, tj. środowisko do projektowania i optymalizacji zrobotyzowanych hal, linii produkcyjnych i gniazd roboczych - powiedział Artur Bielicz, prezes spółki CAMdivision. Oprogramowanie może być stosowane zarówno w przemyśle motoryzacyjnym (np. linie do produkcji nadwozi czy silników) jak i np. do automatyzacji linii produkcyjnych do produkcji elementów z tworzyw sztucznych.

CAMdivision od 2007 roku oferuje rozwiązania CAx/PLM w oparciu o system NX SIEMENS. Spółka posiada największe doświadczenie w Polsce we wdrożeniach pakietów NX CAD/CAM, specjalistycznych aplikacji do konstrukcji form wtryskowych NX Mold i wykrojników NX Progressive oraz tworzeniu wieloosiowych postprocesorów z symulacją kinematyki maszyn na bazie kodu NC.