Reklama
Reklama
Reklama
Volvo Polska z tytyłem Top Employer PDF Drukuj Email
Źródło: Volvo   
04/02/2019 10:12
volvo logo_greyFirma Volvo Polska po raz dziesiąty znalazła się wśród laureatów prestiżowej certyfikacji prowadzonej przez Top Employers Institute.
 
Czynniki, które zadecydowały o ponownym wyróżnieniu firmy to - niezmienne od lat - wysokie standardy w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi i wyjątkowe środowisko pracy umożliwiające pracownikom ciągły rozwój.
 
Top Employers Institute przeprowadza co roku badanie weryfikujące warunki pracy oraz standardy zarządzania w obszarze zasobów ludzkich w firmach na całym świecie. Badanie wskazuje czołowych pracodawców, którzy zapewniają wyjątkowe warunki pracy, dbają o talenty i ich rozwój na wszystkich szczeblach organizacji i dążą do ciągłego doskonalenia praktyk związanych z zatrudnieniem. Certyfikat jest przyznawany wyłącznie tym organizacjom, które spelniają najwyższe standardy określone w badaniu.
 
- Wierzymy, że organizacje, które zdobyły certyfikat Top Employer 2019 zapewniają wyjątkowe warunki pracy, stale je rozwijają, stawiając swoich pracowników na pierwszym miejscu. Firmy te pomagają wzbogacić świat pracy dzięki zaangażowaniu w tworzenie doskonałych miejsc pracy i dzięki temu są uznawane za pracodawcę z wyboru - powiedział David Plink, CEO Top Employers Institute.
 
Firma Volvo Polska po raz pierwszy uzyskała certyfikację Top Employers w 2010 roku. Od tego czasu, w coroczym procesie certyfikacji, potwierdza swoją przynależność do elitarnego grona organizacji, które zapewniają swoim pracownikom doskonałe warunki pracy.