Reklama
Reklama
Reklama
Zmiany w zarządzie Grupy Maflow PDF Drukuj Email
Źródło: Boryszew   
09/01/2019 10:40
maflow b logo
Marka Mroczkowskiego na stanowisku dyrektora zarządzającego Grupy Maflow zastąpił Mirosław Kastelnik. Wesprze go Maciej Malik, który objął stanowisko dyrektora operacyjnego w Grupie Maflow.

Zmiany w kadrze menadżerskiej nie wpłyną na działalność operacyjną Maflow.

Mirosław Kastelik posiada 25-letnie doświadczenie zawodowe, które obejmuje zarządzanie dużymi, międzynarodowymi korporacjami. Ostatnio pełnił funkcję dyrektora finansowego i członka zarządu Grupy Unipetrol. Posiada rozległą wiedzę i doświadczenie w branży motoryzacyjnej, które zdobywał w strukturach General Motors i Isuzu Motors. W latach 2011 - 2012 był związany ze strukturami Grupy Boryszew, pełniąc funkcję dyrektora finansowego Grupy Maflow.

Maciej Malik jest związany z branżą motoryzacyjną od 17 lat. W latach 2011 - 2016 był dyrektorem operacyjnym Grupy Maflow.

- Bardzo dziękuję Markowi Mroczkowskiemu za pracę w Maflow. Jednocześnie, pragnę podkreślić, że nowi menadżerowie posiadają niezbędne doświadczenie do objęcia stanowisk dyrektora zarządzającego i operacyjnego. Bardzo dobrze znają specyfikę branży motoryzacyjnej oraz strukturę naszej Grupy Kapitałowej, co tylko ułatwi im szybką i skuteczną pracę - powiedział Piotr Lisiecki, prezes zarządu Grupy Boryszew.

Marek Mroczkowski był związany z Grupą Maflow od 2016 r. Pełnił w niej funkcję dyrektora zarządzającego.

Boryszew S.A. Oddział Maflow w Tychach  jest producente, przewodów do klimatyzacji oraz innych aplikacji zapewniających transport płynów i gazów w samochodach osobowych oraz użytkowych.