Reklama
Reklama
Reklama
Kierunek „mechatronika” pod patronatem fabryki Mercedesa PDF Drukuj Email
Źródło: Mercedes-Benz Manufacturing Polska   
07/01/2019 10:42
sse14 grudnia 2018 roku w Starostwie Powiatowym w Jaworze CEO MBMPL dr Andreas Schenkel, Starościna Powiatu Aneta Kucharzyk oraz Dyrektorka PCKZiU Lucyna Buczkowska zadeklarowali gotowość do dalszej współpracy w celu utworzenia klasy patronackiej oraz w zakresie doskonalenia programu kształcenia w zawodzie mechatronik i realizacji wybranych zajęć praktycznych.


W roku szkolnym 2019/2020 Powiatowe Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Jaworze uruchamia kierunek „mechatronika” pod patronatem Mercedes-Benz Manufacturing Poland.
GN 09961-Edit
W grudniu list intencyjny o stworzeniu klasy patronackiej podpisali: Starościna Powiatu Aneta Kucharzyk, Dyrektorka PCKZiU Lucyna Buczkowska oraz CEO MBMPL Andreas Schenkel. W spotkaniu uczestniczyli także: dyrektorka HR Ewa Korwek, specjalistka HR Paulina Gofran oraz kierownik Produkcji LDS Marcin Dziubek.

W styczniu w Gimnazjum nr 2 w Jaworze odbędzie się spotkanie dla rodziców potencjalnych uczniów na tym kierunku. Kolejne spotkania informacyjne dla kandydatów odbędą w najbliższych miesiącach.