Reklama
Reklama
Reklama
eBook NX CAM - bezpłatny na Mikołaja! I nie tylko! PDF Drukuj Email
Źródło: CAMdivision   
06/12/2018 13:02
camdivision logo
CAMdivison Sp. z o.o., największym dostawcą NX CAM w Polsce, od tego produktu rozpoczynał 10 lat temu współpracę z SIEMENS PLM, tłumacząc interfejs NX CAM 4.0 oraz tworząc pierwszy polski podręcznik.
 
Odpowiadając na liczne postulaty, spływające do CAMdivison z wielu stron, firma zdecydowała bezpłatnie udostępnić obszernych fragmentów kolejnej książki "NX CAM Virtual Machine".
 
Publikacja liczy ponad 200 stron i jest dostępna bezpłatnie w formacie PDF wraz z dodatkowymi plikami do ćwiczeń i filmami instruktażowymi.
 
Udostępnione rozdziały książki pozwolą Państwu na poznanie filozofii programowania obróbki w NX CAM od wczytania detalu, definicję środowiska pracy, przez obróbkę zgrubną i wykańczającą, aż po symulację obróbki na bazie kodu NC. 
 
Dodatkowa część, opisująca edycję importowanych modeli za pomocą Synchronous Technology, może zainteresować nie tylko technologów, ale również konstruktorów!
 
e-Book jest przeznaczony zarówno dla firm, jak i osób prywatnych, dla obecnych i potencjalnych użytkowników systemu NX CAM. Użytkownicy innych systemów CAM, pragnący poznać podstawy pracy w środowisku NX CAM, a także możliwości Technologii Synchronicznej, również mogą skorzystać z podręcznika.
 
Formularz i dodatkowe informacje na: https://camdivision.pl/pl/nx-cam-ksiazka-pdf