Reklama
Reklama
Reklama
Rady zarządzające grupy potwierdziły przywiązanie do Aliansu PDF Drukuj Email
Źródło: Renault   
30/11/2018 10:40
groupe renault logoRady zarządzające Grupy Renault, Nissan Motor Co. Ltd i Mitsubishi Motors Corporation potwierdziły w ostatnich dniach jednogłośnie i z przekonaniem swoje głębokie przywiązanie do Aliansu.

Od dwudziestu lat sukces Aliansu nie ma sobie równych. Pozostajemy w pełni zaangażowani we współpracę w ramach Aliansu.

Rady zarządzające Grupy Renault, Nissan Motor Co. Ltd i Mitsubishi Motors Corporation potwierdziły w ostatnich dniach jednogłośnie i z przekonaniem swoje głębokie przywiązanie do Aliansu.

Od dwudziestu lat sukces Aliansu nie ma sobie równych.

Pozostajemy w pełni zaangażowani we współpracę w ramach Aliansu.

Renault-Nissan-Mitsubishi

Grupa Renault, Nissan Motor i Mitsubishi Motors tworzą wspólnie największy koncern motoryzacyjny na świecie. To najdłuższa i najbardziej efektywna współpraca partnerska między firmami z różnych kręgów kulturowych w przemyśle samochodowym na świecie. W 2017 roku trzej partnerzy sprzedali łącznie ponad 10,6 miliona samochodów w niemal 200 krajach. W swojej działalności koncentrują się na współpracy i optymalizacji efektu synergii w celu maksymalnego zwiększenia swojej konkurencyjności. Alians podpisał także szereg porozumień o współpracy strategicznej z różnymi producentami, takimi jak niemiecki Daimler czy chiński Dong Feng. Zajmuje również wiodącą pozycję w produkcji samochodów o zerowej emisji i rozwija innowacyjne technologie, by móc zaoferować w przyszłości autonomiczne samochody wyposażone w mobilne technologie w przystępnej cenie.