Reklama
Reklama
Reklama
9. Forum MotoSolutions: ostatnie dostępne stoiska! PDF Drukuj Email
Źródło: AutomotiveSuppliers.pl   
07/11/2018 10:15
motosolutions 2018_logo_smallPrzypominamy, że już za dwa tygodnie w Krakowie odbędzie się 9. Forum MotoSolutions - best practices w przemyśle motoryzacyjnym (22-23 listopada 2018).


- Udział w wydarzeniu potwierdziło już ponad 200 przedstawicieli branży - mówi Rafał Orłowski, Partner w AutomotiveSuppliers.pl. - Cieszy nas, że tegoroczna tematyka spotkała się z zainteresowaniem menadżerów motoryzacyjnych.

Forum MotoSolutions będzie towarzyszyć część wystawiennicza. Aktualnie do dyspozycji spośród blisko 30 stoisk pozostały dostępne dwa ostatnie miejsca. - Udział w wystawie to idealna możliwość zaprezentowania swoich usług i produktów przed szerokim gronem najważniejszych firm motoryzacyjnych w naszym kraju - dodaje Małgorzata Zborowska-Stęplewska. - Forum stwarza optymalne warunki dla firm, które chcą przedstawić swoje rozwiązania osobom, mającym bezpośredni wpływ na decyzje zakupowe i inwestycyjne w zakładach produkcyjnych

DAR 8725 DAR 8821 DAR 8665

Forum MotoSolutions to jedno z najważniejszych wydarzeń konferencyjnych nie tylko w Polsce ale i w krajach Europy Środkowo-Wschodniej.

Bliższe informacje wraz z aktualną agendą są dostępne na www.motosolutions.pl

lub

tel. 22 215-05-05, mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.


motosolutions 2018_partnerzy_new
 
Normal 0 21 MicrosoftInternetExplorer4

Mamy nadzieję, że nasze dwudniowe wydarzenie będzie dla Państwa dobrą okazją do poznania ciekawych rozwiązań, stosowanych przez uznane firmy jak również do wymiany opinii w gronie przedstawicieli branży.

·

·