Reklama
Reklama
Reklama
Filtracja powietrza w procesach edukacyjnych oraz oszczędności z nich wynikające PDF Drukuj Email
Źródło: AutomotiveSuppliers.pl   
31/10/2018 10:10
logo 9ms_2018_ramkaHFiltration S.r.l. od ponad trzydziestu lat projektuje i produkuje dedykowane rozwiązania w zakresie filtracji i oczyszczania powietrza w wielu sektorach przemysłowych, chroniąc środowisko naturalne i jego zrównoważony rozwój stosując System Zarządzania Jakością i Bezpieczeństwem.

Zdobyte doświadczenia oraz kompetencje personelu technicznego pozwalają HFiltration na oferowanie wysoko wykwalifikowanego wsparcia w zakresie identyfikacji najlepszych rozwiązań w dziedzinie filtracji i eliminacji pyłów.

Możliwości HFiltration w zakresie opracowania i sprzedaży systemów filtrowania powietrza dla wielu aplikacji zaprezentują podczas listopadowego Forum  MotoSolutions 2018 Saverio Sergio Romeo, Prezes Zarządu HF Polska Sp. z o.o. oraz Tomasz Iwańczuk, Sales Director HF Polska Sp. z o.o.
Saverio Romeo1
Saverio Sergio Romeo to włoski menadżer, który w 1999 r. rozpoczął swoją karierę w branży ochrony środowiska jako kierownik technicznego wsparcia sprzedaży, oferując rozwiązania z filtracji pyłów. W 2001 roku dołączył do zespołu sprzedażowego Hascon Engineering S.p.a. w Mediolanie (Włochy), gdzie poszerzył swoją wiedzę wdrażania i zarządzania systemami filtracji i odpylania. W 2014 roku objął stanowisko Dyrektora Sprzedaży w HFiltration S.r.l., a w czerwcu 2018 roku, równolegle do swojej pracy zawodowej we Włoszech, rozpoczął nowe wyzwanie związane z komercyjnym rozwojem nowej firmy w Polsce, HF Polska Sp z o.iwanczuk1o., stając się jednocześnie prezesem zarządu odpowiadając za projekty w sektorze motoryzacyjnym.

Tomasz Iwańczuk posiada prawie 20-letnie doświadczenie w branży filtracji przemysłowej. Od 3 lat partner biznesowy włoskiego producenta Hfiltration s.r.l., a także współzałożyciel HF Polska Sp. z o.o.


Chcesz wiedzieć, jak korzystać z najlepszych rozwiązań w dziedzinie filtracji i eliminacji pyłów?  - dołącz do uczestników Forum MotoSolutions!

motosolutions 2018_baner_2