Reklama
Reklama
Reklama
Outsourcing procesu mycia i odtłuszczania przemysłowego na klasę czystości zgodnie z ISO 16232 oraz VDA 19 PDF Drukuj Email
Źródło: AutomotiveSuppliers.pl   
11/10/2018 10:20
logo 9ms_2018_ramkaCoraz istotniejszą rolę w procesach produkcyjnych w przemyśle motoryzacyjnym odgrywa czystość techniczna wytwarzanych komponentów i podzespołów.

O najlepszych rozwiązaniach w zakresie m.in. usług mycia i  odtłuszczania wykonywanych w outsourcingu dla dostawców z tej branży będzie można się dowiedzieć podczas nadchodzącego MotoSolutions (Kraków, 22 i 23 listopad br.).

Swoją wiedzą na ten temat podzielą się wspólnie przedstawiciele MTM CEE Sp. z o.o. (Partner Branżowy wydarzenia) oraz firmy Marpol Sp. z o.o.

plonka s
Pan Maciej Płonka od 2001 roku związany z niemiecką grupą MTM. Jest współzałożycielem, współwłaścicielem a także prezesem zarządu MTM CEE Sp. z o.o. Zaprojektował i wdrożył do seryjnej produkcji ponad 300 urządzeń myjących i gratujących dla klientów motoryzacyjnych w krajach Europy Środkowo-Wschodniej.

Piotr KnyczFirmę Marpol będzie reprezentował p.Piotr Knycz, od 10 lat związany z przemysłem motoryzacyjnym a obecnie Dyrektor Produkcji w zakładzie w Czechowicach-Dziedzicach. Jako szef wdrażania projektu WCM (World Class Manufacturing), zdobył umiejętności związane z optymalizacją procesów technologicznych. Posiada szeroką wiedzę w zakresie Lean Manufacturing, praktyczne umiejętności wdrażania 5S oraz optymalizacji procesów planowania produkcji i utrzymania ruchu.

Chcesz wiedzieć więcej o zmianach w branży motoryzacyjnej - dołącz do uczestników Forum MotoSolutions!

motosolutions 2018_baner_2