Reklama
Reklama
Reklama
Nowy dyrektor zarządzający Nissan Sales Central & Eastern Europe PDF Drukuj Email
Źródło: Nissan   
11/10/2018 09:15
nissan logo Tomasz Latała-Golisz został nowym dyrektorem zarządzającym Nissan Sales Central & Eastern Europe. Swoje obowiązki pełni od 1 października 2018 roku.

Nowy dyrektor przez zdecydowaną większość swojej ponad 20-letniej kariery w branży motoryzacyjnej związany był z Grupą Renault. Bezpośrednio przed dołączeniem do Nissana zajmował stanowisko ‎dyrektora wykonawczego w Renault Polska, gdzie odpowiadał za działy sprzedaży i obsługi posprzedażnej oraz implementację nad Wisłą strategii biznesowej marek Renault i Dacia. W przeszłości piastował również funkcję dyrektora zarządzającego RCI Bank Poland. Doświadczenie Tomasza Latały-Golisza w zarządzaniu regionalnymi strukturami, w tym również w obszarze współpracy z dealerami na dynamicznie rosnącym polskim rynku, będzie niezwykle istotnym wsparciem dla dalszego rozwoju Nissana w regionie Europy Środkowo-Wschodniej.
426237862 Tomasz_Lata_a-Golisz_-_nowy_dyrektor_zarz_dzaj_cy_Nissan_Sales_Central
“Nissan to uznana marka oraz lider w segmencie crossoverów, elektrycznej mobilności oraz zaawansowanych rozwiązań technologicznych. Z wielką radością dołączam do zespołu regionalnej centrali w Budapeszcie, aby wspólnie z koleżankami i kolegami z innych krajów wzmacniać pozycję Nissana w regionie CEE” - powiedział Tomasz Latała-Golisz, dyrektor zarządzający Nissan Sales Central & Eastern Europe.

Nowy dyrektor zarządzający będzie kierował regionalnymi strukturami marki, które od zeszłego roku obejmują pięć krajów: Polskę, Czechy, Słowację, Węgry i Ukrainę. Wyniki pracy będzie raportował bezpośrednio do Kena Ramireza, starszego wiceprezesa ds. sprzedaży i marketingu Nissana w Europie.