Reklama
Reklama
Reklama
GEFCO: Partnerska współpraca kluczem do sukcesów PDF Drukuj Email
Źródło: GEFCO   
10/10/2018 09:57
gefco logo_newOptymalizacja kosztów obioru towarów od dostawców była istotnym punktem przetargu, ale równie ważne było doświadczenie w obsłudze sektora motoryzacyjnego i wysoka jakość obsługi, która wyraża się m.in. w terminowości dostaw.

- Logistyka dla branży motoryzacyjnej i przemysłu to nasza specjalność. Cieszy nas, że kolejna firma docenia nasze zaangażowanie oraz możliwość dopasowania operacji logistycznych do jej indywidualnych potrzeb. Nowy magazyn konsolidacyjny GEFCO w Plewiskach gwarantuje klientom pełną elastyczność oraz dalszy rozwój skali biznesu - podkreśla Radosław Różycki, Kierownik ds. Kluczowych Klientów z GEFCO Polska.
GEFCO Polska partnerem logistycznym SCANII 2
- GEFCO wykonało doskonałą pracę podczas całego procesu wdrażania nowego kontraktu. Ich poświęcenie, uwaga i dbałość o szczegóły oraz jakość sprawiają, że ten projekt przynosi naszej firmie olbrzymią satysfakcję - podkreśla Henrik Nilsson, Flow Engineer, Supply Chain Networks, SCANIA.

Pracownicy obu firm spędzili dużo czasu na etapie wdrożenia, zarówno w Szwecji jak i w Polsce. Co więcej, w rozmowach uczestniczyli również dostawcy. - Partnerstwo na tak wysokim poziomie oraz otwarte rozmowy na temat oczekiwań i potencjalnych wyzwań przynoszą najwięcej korzyści. To jest właśnie clou tego, co rozumiemy poprzez bycie dla naszego klienta „partnerem bez granic”. Wspólna praca oraz synergia pomysłów i wiedzy, przyczynia się do tworzenia nie tylko rozwiązań optymalnych dla klienta, ale także do budowania długoterminowych relacji. To wszystko pozwala nam eksplorować nowe obszary, w których będziemy mogli w przyszłości oferować klientowi usługi GEFCO - dodaje Różycki.