Reklama
Reklama
Reklama
MotoSolutions 2018: Dwa filary bezpieczeństwa Twoich danych i informacji: technologia i człowiek PDF Drukuj Email
Źródło: AutomotiveSuppliers.pl   
08/10/2018 10:10
logo 9ms_2018_ramkaRozwój nowych technologii i ich wykorzystanie rodzi potrzebę właściwego zabezpieczenia danych i informacji. Dotyczy to nie tylko danych osobowych, ale przede wszystkim tych, które są związane z know-how organizacji oraz wynikających z nowych projektów.

Rywalizacja na rynku motoryzacyjnym w obszarze elektromobilności czy connected cars wymusza na firmach zaangażowania we właściwe zabezpieczenia, tak by stosowane rozwiązania nie ujrzały „światła dziennego” do czasu oficjalnej premiery. Zabezpieczenie danych powinno opierać na dwóch równoważnych filarach - technologii i czynniku ludzkim. Co zrobić, aby było to zabezpieczenie skuteczne? Na to pytanie postarają się odpowiedzieć podczas listopadowego Forum Motosolutions przedstawiciele Grupy DEKRA: Piotr Ubych (Menedżer Produktu ds. Ochrony Danych) oraz Tomasz Romanik (Trener / Auditor Automotive).
DEKRA Piotr_Ubych
Piotr Ubych jest absolwentem Wydziału Zarządzania i Marketingu Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. Od 2001 roku zajmuje się audytami w Grupie DEKRA, gdzie obecnie koordynuje specjalistyczne audyty procesów i standardów (Assessment Services). Ma ponad 15 lat doświadczenia w realizacji audytów standardów jakości i bezpieczeństwa informacji.

DEKRA Tomasz_Romanik

Tomasz Romanik posiada ponad 20-letnie doświadczenie zawodowe związane z zakładami produkcyjnymi, w tym od piętnastu lat w przemyśle motoryzacyjnym, gdzie pracował na wielu stanowiskach związanych z działami produkcji i jakości.

Zadbaj o bezpieczeństwo danych w Twojej firmie - dołącz do uczestników Forum MotoSolutions!

motosolutions 2018_baner_2