Reklama
Reklama
Reklama
MotoSolutions 2018: Czy jesteśmy gotowi na motoryzację 4.0? - szanse i zagrożenia PDF Drukuj Email
Źródło: AutomotiveSuppliers.pl   
04/10/2018 10:14
logo 9ms_2018_ramkaKoniunktura na rynku motoryzacyjnym jest korzystna lecz nastroje w branży w najbliższych latach będą w dużej mierze uzależnione od tego jak potoczy się transformacja technologiczna.
pawel gos2

Widać to po wynikach tegorocznego MotoBarometru firmy Exact Systems. Trzecia już edycja badania została przeprowadzona w 9 krajach, m.in. w Polsce, Wielkiej Brytanii i Niemczech.

Główną częścią raportu jest Motoryzacja 4.0. Przedstawiciele branży motoryzacyjnej zostali zapytani o stan przygotowań do wdrażania nowych technologii, szanse i zagrożenia, które niesie ze sobą innowacyjność oraz motoryzacyjne trendy o największym potencjale. Szczegółowe wyniki oraz wnioski z MotoBarometru poznają Państwo już 22 listopada na Forum MotoSolutions, podczas wystąpienia Pawła Gosa, prezesa Exact Systems, który odpowie na pytanie, czy jesteśmy gotowi na motoryzację 4.0 oraz opowie o szansach i zagrożeniach z nią związanych.

Paweł Gos jest absolwentem Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu na Wydziale Inżynieryjno-Ekonomicznym. Posiada również tytuł Master of Business and Administration Franklin University w Columbus, Ohio. Jest współzałożycielem, właściciel i prezes zarządu Exact Systems, firmy zajmującej się outsourcingiem usług związanych z kontrolą jakości w branży motoryzacyjnej. Pełni rolę eksperta Polskiej Izby Motoryzacyjnej. Paweł Gos był wielokrotnie odznaczony różnymi nagrodami, otrzymał m.in. tytuł Ambasadora Polskiej Gospodarki w kategorii „Partner Firmy Zagranicznych”, nagrodę „Teraz Polska”, „Gazelę Biznesu” oraz „Diamenty Forbesa”.

Każdy menadżer przemysłu motoryzacyjnego w Polsce musi wiedzieć jak bardzo zmieni się ten rynek w Europie w najbliższej przyszłości - dołącz do uczestników Forum MotoSolutions!

motosolutions 2018_baner_2