Reklama
Reklama
Reklama
Blisko trzykrotny wzrost rejestracji samochodów Mitsubishi w sierpniu PDF Drukuj Email
Źródło: Mitsubishi   
12/09/2018 12:05
alt Tegoroczny sierpień, w którym sprzedano ponad trzykrotnie więcej nowych samochodów Mitsubishi był rekordowym miesiącem w historii firmy, a od początku roku klienci zarejestrowali ponad 54% więcej aut spod znaku Trzech Diamentów.

Znakomite wyniki są zasługą dużego zainteresowania SUV-ami Mitsubishi ASX, Outlander i Eclipse Cross japońskiego producenta, będącego ekspertem w tym segmencie.
dscf8701

Blisko 200% więcej Mitsubishi w sierpniu, ponad 54% wzrost rok do roku

W sierpniu nabywcy zarejestrowali aż 840 samochodów marki Mitsubishi, co stanowi niemal 200% wzrost w stosunku do sierpnia 2017 roku. To najlepszy sierpień w dwudziestodwuletniej historii polskiego oddziału Mitsubishi Motors. Podczas pierwszych ośmiu miesięcy bieżącego roku do klientów trafiło 3968 aut Mitsubishi – w zestawieniu z ubiegłorocznym rezultatem (2573 auta w okresie od stycznia do sierpnia 2017 roku) to aż o 54% więcej. Listę bestsellerów otwiera model ASX, a na drugim i trzecim miejscu plasują się Outlander i zupełnie nowy SUV coupe – Mitsubishi Eclipse Cross. Czwarte miejsce na liście zajmuje wprowadzony niedawno na rynek miejski model Mitsubishi Space Star.