Reklama
Reklama
Informacje o nas
O nas PDF Drukuj Email
08/09/2008 15:06
AutomotiveSuppliers.pl s.c. Małgorzata Zborowska-Stęplewska, Rafał Orłowski, powstała w maju 2008 r. jako firma analityczna i consultingowa, ukierunkowana na zakłady produkcyjne sektora motoryzacyjnego w Polsce.

Założyciele firmy związani są z tym sektorem branży samochodowej od 10 lat, w zakresie współpracy z dostawcami oraz przygotowaniu i realizowaniu projektów szkoleniowych.  

Nasza firma, powstała jako odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie na uruchomienie przedsięwzięcia informacyjnego, które monitorowałby i dostarczałoby bieżących informacji, raportów i analiz dotyczących tego sektora w Polsce, a także w innych krajach Europy Środkowo-Wschodniej.

Swoje usługi kierujemy głównie do menedżerów przemysłu motoryzacyjnego.  

Nasza oferta:
 • analizy i raporty - dotyczą sektora dostawców w Polsce i innych krajach Europy Środkowo-Wschodniej oraz wyników ekonomiczno-finansowych branży. Raporty przygotowujemy na indywidualne zamówienia
 • konferencje - dotyczą praktycznych rozwiązań w zakładach produkcyjnych (MotoSolutions) lub problematyki zasobów ludzkich (Human Resources w sektorze motoryzacyjnym)
 • kojarzenie partnerów kooperacyjnych w Polsce i zagranicą
 • przygotowanie i prowadzenie projektów szkoleniowych z wykorzystaniem środków unijnych
  • Identyfikacja źródeł finansowania
  • Opracowanie wniosku z załącznikami
  • Nadzór nad realizacją projektu i sprawozdawczość
  • Szkolenia
 • Portal www.automotivesuppliers.pl - tylko sprawdzone informacje. Nasz serwis ułatwia wymianę informacji i oferuje: aktualności od firm produkcyjnych, wydarzenia motoryzacyjne (konferencje, seminaria, szkolenia), informacje prasowe od firm otoczenia motoryzacyjnego, analizy i raporty o przemyśle motoryzacyjnym (produkcja, zatrudnienie, eksport, inwestycje. Zachęcamy producentów części i komponentów do nadsyłania informacji o wydarzeniach w Państwa firmach, które moglibyśmy wykorzystać serwisie. Polecamy również portal jako idealne medium marketingowe dla firm, które chcą dotrzeć ze swoją ofertą do potencjalnych klientów z tej branży.
 • Newsletter AutomotiveSuppliers.pl - e-biuletyn, który codziennie trafia do kilkuset menadżerów i zawiera najświeższe informacje z Polski i świata z ostatnich 24 godzin. Każda zainteresowana osoba może bezpłatnie korzystać z tego narzędzia - wystarczy się zapisać.
 • Kwartalnik AutomotiveSuppliers.pl review - pierwsze na polskim rynku wydawnictwo - aktualna mapa przemysłu motoryzacyjnego w Polsce. Ideą kwartalnika jest stworzenie medium, które poświęcone będzie przede wszystkim lokalnemu rynkowi i jego specyfice. Dlatego w każdym numerze prezentujemy sylwetki dostawców z Polski, a przede wszystkim case studies oraz best practies, dotyczące rozwiązań w danych zakładach produkcyjnych. Więcej o kwartalniku.