Reklama
Reklama
Reklama
MAN w Niepołomicach będzie działał na dwie zmiany PDF Drukuj Email
Źródło: UM Niepołomice, AutomotiveSuppliers.pl   
10/04/2018 14:12
man_logo68Jeden z największych pracodawców w gminie Niepołomice uruchamia pracę w systemie dwuzmianowym, co oznacza dodatkowe miejsca pracy dla jej mieszkańców.

Wynikający z dobrej koniunktury na europejskim rynku wzrost zamówień na pojazdy marki MAN sprawił, że w zakładzie ruszy praca w systemie dwuzmianowym. W najbliższych tygodniach firma dotrudni blisko 150 osób do pracy w obszarze produkcji i logistyki.

Rozpoczęliśmy rekrutację. Wspierają nas w tym dwie agencje pracy tymczasowej, które mają biura również w Niepołomicach. Najlepszym z pracowników, po kilku miesiącach, będziemy oferować zatrudnienie bezpośrednio w MAN - mówi menadżer HR, Bogdan Lis.

Obecnie w zakładzie MAN Trucks, w systemie jednozmianowym, zatrudnionych jest blisko 550 pracowników. Za warunki pracy firma była dwukrotnie nagradzana wyróżnieniem TOP Empolyer oraz nagrodami z zakresu BHP.

W otwartej w październiku 2007 roku, fabryce w Niepołomicach powstają pojazdy klasy ciężkiej TGX i TGS. Trafiają na rynki całej Europy, a serie TGX WW i TGS WW również poza jej granice. Od uruchomienia zakładu z fabryki w Niepołomicach wyjechało już ponad 100 tys. pojazdów.