Banner
Banner
Banner
Podsumujmy Automotive CEE Day 2018! PDF Print E-mail
Written by AutomotiveSuppliers.pl   
Tuesday, 03 April 2018 08:54
automotive cee_day_2017_baner_final22 i 23 marca 2018 r. odbyło się w Opolu 5. spotkanie zakupowe Automotive CEE Day. W wydarzeniu wzięło udział 240 firm (reprezentowanych przez blisko 400 osób) z 9 krajów.

Uczestnicy przeprowadzili rekordową liczbę ponad 1110 rozmów B2B. Spotkaniom towarzyszyła wystawa, w której wzięło udział ponad 50 firm i instytucji.

- Nas, jako organizatorów wydarzenia cieszy fakt, że z roku na rok Automotive CEE Day przyciąga coraz więcej firm, zarówno z Polski jak i zagranicy - mówi Małgorzata Zborowska-Stęplewska, Partner w AutomotiveSuppliers.pl, organizator spotkania. - Wydarzenie to jest doskonałe miejscem do nawiązania nowych kontaktów, które mogą przerodzić się w długofalową współpracę pomiędzy poszczególnymi firmami.


Automotive CEE Day należy do najważniejszych spotkań B2B w Europie Środkowo-Wschodniej. Głównym atutem wydarzenia, docenianym przez uczestników dotychczasowych edycji, jest unikatowa interaktywna platforma umawiania spotkań B2B pomiędzy zainteresowanymi firmami. Dzięki temu uczestnicy samodzielnie budują harmonogram spotkań i precyzyjnie dobierają partnerów do rozmów.

- Dzięki opiniom uczestnikom każdą edycję staramy się modyfikować aby jak najlepiej dopasować Automotive CEE Day do ich potrzeb i oczekiwań - zaznacza Rafał Orłowski, Partner w AutomotiveSuppliers.pl, w tym roku była Strefa Wiedzy, specjalnie przygotowana sala, gdzie firmy partnerskie mogły zaprezentować swoje dotychczasowe dokonania i poinformować o planach rozwoju.

Dziękujemy wszystkim Współorganizatorom, Partnerom, Patronom i Partnerom Medialnym, który wspierali Automotive CEE Day 2018.


Współorganizatorzy
250x100-towidth-90-um opole_logo_niebieski
Partnerzy
Patronat