Reklama
Reklama
Reklama
Włoska Izba Handlowo-Przemysłowa Partnerem Automotive CEE Day 2018 PDF Drukuj Email
Źródło: AutomotiveSuppliers.pl   
06/02/2018 13:36
automotive cee day logo 58Pragniemy poinformować, że Partnerem 5. spotkania zakupowego Automotive CEE Day (Opole, 22-23 marca 2018) została Włoska Izba Handlowo-Przemysłowa w Warszawie.

Włoska Izba Handlowo-Przemysłowa w Polsce (CCIIP) jest organizacją non-profit, która powstała w roku 1996 i reprezentuje największych włoskich inwestorów. Została oficjalnie uznana przez rząd włoski i zrzesza ponad 130 członków, przede wszystkim z sektora przemysłowego. Wśród naszych członków znajdują się największe włoskie firmy, które są obecne na rynku polskim - FCA, Ferrero, Pirelli, Mapei, Brembo, Bitron, Marcegaglia.

Sektor motoryzacyjny jest niezwykle ważny dla włoskich interesów gospodarczych w Polsce. Zaraz po otwarciu fabryk Fiata w Tychach oraz Bielsku-Białej na początku lat 90., wiele włoskich firm - podwykonawców dla przemysłu motoryzacyjnego przybyło do Polski. Na przestrzeni lat włoska obecność w tym sektorze jeszcze bardziej się umocniła i obecnie zaopatrza już nie tylko FCA, ale również wszystkie najważniejsze OEM czy Tier 1 obecne w Polsce.
- Z wielkim zainteresowaniem spoglądamy w przyszłość branży motoryzacyjnej. Uważamy, że ADAS i elektromobilność są najważniejszymi czynnikami prowadzącymi do zmian w sektorze, a Polska ma ogromny potencjał do tego, aby stać się najważniejszym ośrodkiem produkcyjnym w zakresie innowacji przemysłu motoryzacyjnego w Europie - mówi Piero Cannas, Prezes Izby. - Mając to na uwadze, rozpoczęliśmy owocną współpracę z AutomotiveSuppliers.pl i jesteśmy bardzo zadowoleni z tego, że mamy możliwość wspólnie organizować wydarzenie Automotive CEE Day 2018. Włoską Izbę Handlowo-Przemysłową można będzie spotkać przy stoisku informacyjnym w celu uzyskania informacji dotyczących możliwości nawiązania kontaktów biznesowych z firmami włoskimi, a zwłaszcza organizowanego przez nas wydarzenia IABM2018, dotyczącego przyszłości przemysłu motoryzacyjnego, które organizujemy w październiku we współpracy z AutomotiveSuppliers.pl.

- CCIIP to kolejna organizacja po JETRO Warsaw, która zdecydowała się wesprzeć nasze wydarzenia - podkreśla Rafał Orłowski, Partner w AutomotiveSuppliers.pl. - Podobnie jak firmy japońskie, członkowie włoskiej Izby oraz podmioty z Włoch mogą wziąć udział w Automotive CEE Day 2018 na preferencyjnych warunkach.

Bliższe szczegóły można uzyskać pod: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. tel. 22 215-05-05.

Zarejestruj się już dziś - zaprezentuj swoją firmę na Automotive CEE Day i umawiaj spotkania z nowymi partnerami biznesowymi.