Reklama
Reklama
Reklama
Delphi Automotive PLC finalizuje wydzielenie segmentu Powertrain PDF Drukuj Email
Źródło: Aptiv   
06/12/2017 10:16
aptiv logoPrzyszłość mobilności robi wielki krok naprzód wraz rozpoczęciem działalności Aptiv PLC (NYSE: APTV), firmy technologicznej, która rozwija bezpieczniejsze, bardziej przyjazne dla środowiska i zapewniające lepszą łączność rozwiązania oferowane szerokiej gamie globalnych klientów.

Firma Aptiv, znana poprzednio pod nazwą Delphi Automotive, powstała w wyniku finalizacji wydzielenia segmentu Powertrain, który od teraz będzie znany jako Delphi Technologies PLC (NYSE: DLPH).

„Mobilność ma moc by zmienić nasz świat, a Aptiv ma moc by zmienić oblicze mobilności” - powiedział Kevin Clark, prezes i CEO. – „Firma Aptiv jest budowana na podstawie pionierskich rozwiązań. Z wiedzą, potencjałem i elastycznością które pozwolą wygrać w ramach współpracy z producentami samochodów, jak też z nowymi graczami na rynku mobilności. To niezwykły czas by być w tej branży, a my jesteśmy pewni swojej przyszłości”.
Aptiv Krakow_centrum_techniczneAptiv posiada niezrównany potencjał w stawaniu czoła wyzwaniom związanym z bezpieczniejszym, bardziej ekologicznym i lepiej połączonym transportem. Rdzeniem tego potencjału jest oprogramowanie i doświadczenie w zakresie architektury pojazdu, która umożliwia zaawansowane systemy bezpieczeństwa, systemy autonomicznej jazdy, rozwiązania informacji i rozrywki, usługi połączeniowe, która zapewni przyszłość mobilności.

Aptiv będzie korzystać z doświadczeń Delphi w dostarczaniu wartości dodanej udziałowcom poprzez rentowny rozwój, generowanie przychodów, znacznych przepływów pieniężnych i zdyscyplinowane  wykorzystanie kapitału.

Firma Aptiv przedstawi swoje pełne portfolio produktów podczas targów Consumer Electronics Show (CES), które odbędą się w styczniu 2018 roku w Las Vegas.

O firmie Aptiv:
Aptiv jest globalną firmą technologiczną, która rozwija bezpieczniejsze, bardziej przyjazne dla środowiska i zapewniające lepszą łączność rozwiązania, umożliwiając przyszłość mobilności. Z siedzibą w Gillingham w Anglii, Aptiv zatrudnia 147 tysięcy pracowników i prowadzi 14 centrów technologicznych oraz zakłady produkcyjne i ośrodki wsparcia klienta w 45 krajach.