Reklama
Reklama
Reklama
Zmiany w zarządzie FO Dębica PDF Drukuj Email
Źródło: FO Dębica S.A.   
09/10/2015 12:24
sseRada Nadzorcza Firmy Oponiarskiej Dębica S.A. powołała z dniem 8 października 2015 r. Pana Leszka Stanisława Szafrana na stanowisko Członka Zarządu spółki bieżącej kadencji.

Pan Leszek Szafran, ur. w 1970 r. Absolwent Wydziału Zarządzania i Marketingu na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie oraz Programu Senior Leader Development w Szkole Zarządzania na Uniwersytecie Erazma w Rotterdamie, karierę zawodową w Firmie Oponiarskiej Dębica S.A. rozpoczął w 1995 r. na stanowisku Referenta, a następnie awansując zajmował stanowiska: Organizatora w Dziale Marketingu, Menedżera ds. Marketingu w Zespole Opon Ciężarowych, Menedżera Produktu Opon Osobowych i Dostawczych oraz Kierownika Działu Sprzedaży Krajowej i Kierownika Działu Marketingu.

Od czerwca 2001 r. do końca kwietnia 2006 r. Pan Leszek Szafran obejmował w strukturach Spółki Goodyear Dunlop Tires Polska Sp. z o.o. stanowiska Brand Menedżera, a następnie Dyrektora Dywizji Opon Ciężarowych oraz Dyrektora Dywizji Opon Osobowych i Dostawczych.

W okresie od maja 2006 r. do końca grudnia 2009 r. Pan Leszek Szafran sprawował funkcję Dyrektora ds. Handlowych w Firmie Oponiarskiej Dębica S.A. i członka Zarządu Spółki.

W okresie od stycznia 2010 r. do końca sierpnia 2011 r. w ramach międzynarodowych struktur w Goodyearze objął stanowisko Dyrektora Generalnego w Południowej Afryce. Natomiast od września 2011 r. w strukturach regionalnych zajmował stanowiska Dyrektora ds. Sprzedaży i Marketingu Regionu EEMEA, Dyrektora ds. Sprzedaży Opon Osobowych i Dostawczych na Rynkach Wschodzących oraz Dyrektora ds. Bieżnikowania Opon Ciężarowych w Regionie Europa, Bliski Wschód i Afryka. Od września 2015 r. objął stanowisko Dyrektora Generalnego ds. Sprzedaży na Polskę i Ukrainę.

Zarząd Firmy Oponiarskiej Dębica S.A.  podał także do wiadomości, iż 8 października 2015 r. spółka otrzymała informację o rezygnacji Pana Mariusza Solarza z funkcji członka Zarządu spółki z dniem 8 października 2015 r. 
Normal 0 21 MicrosoftInternetExplorer4

Mamy nadzieję, że nasze dwudniowe wydarzenie będzie dla Państwa dobrą okazją do poznania ciekawych rozwiązań, stosowanych przez uznane firmy jak również do wymiany opinii w gronie przedstawicieli branży.

·

·